Nehráme sa na "výhradného, jediného a autorizovaného distribútora/predajcu" tej-ktorej firmy, ale povedzme, že - pokiaľ vieme - výrobky týchto firiem máme na Slovensku v ponuke priamo od výrobcu, alebo od európskeho distribútora (prípadne distribútora pre ČR a SR) iba my, teda Hifi & Highend štúdio NISEL.

Radi by sme ich aj distribuovali, ale niet komu - tí, ktorí sú schopní predávať tento druh produktov, majú svoje portfólio dovážaných značiek a kašlú na to, čo dovážame my. A tí ostatní, ktorí predávajú vo svojich obchodoch jemne povedané "zmiešaný tovar", nie sú schopní predávať vysoko špecializované, špičkové produkty a už vôbec ich nenakúpia na svoje predajne.

O predaj cez internetové obchody, ktoré by tento druh produktu nakúpili až vtedy, keď by mali hotového zákazníka (ktorému sme sa možno u nás, v posluchovom štúdiu, venovali práve my a ktorý potom po celom Slovensku zháňa najlepšiu cenu), o to zase nemáme záujem my.

So serióznym zákazníkom, ale aj obchodníkom, sa zvyčajne - v rámci normálnych požiadaviek - vieme dohodnúť (takmer) vždy. A je ich, chválabohu, viac ako tých druhých.