LOEWE

S radosťou oznamujeme všetkým individualistom, že sme sa stali autorizovanými predajcami špičkových hi-tech state-of-the-art produktov nemeckej firmy   L O E W E  !!!


Dr. Siegmund Loewe

História spoločnosti Loewe AG začala v roku 1923, kedy výskumník a podnikateľ Dr. Siegmund Loewe so svojím bratom menom David Ludwig Loewe otvoril v Berlíne malú dielňu na výrobu rádioprijímačov.

Jeden z ich prvých výrobkov – lokálny prijímač OE 333

Od samého začiatku bola spoločnosť Loewe charakterizovaná priekopníckym duchom a modernými inováciami. Loewe pritiahlo pozornosť v medzinárodnom meradle v roku 1931 s celosvetovo prvou verejnou prezentáciou elektronickej televízie.

Ďalšie míľniky na úspešnej ceste nasledovali:

– prvý kazetový magnetofón s názvom Optaphon v roku 1950

– prvý „domáci“ európsky videorekordér v roku 1961

– prvý prenosný televízor Optaport s „uhlopriečkou“ obrazovky 25 cm a zabudovaným FM rádiom

– prvý európsky stereo televízor v roku 1981

– celkom novú generáciu dizajnu a technologicky orientovaných televízorov uviedlo Loewe v podobe revolučného modelu Art 1 v roku 1985

Ďalšie, tentoraz svetové prvenstvo: v roku 1995 uviedla firma Loewe na trh prvý „zelený“, úplne recyklovateľný televízor, model CS1.

Skladba výrobkov dnes Loewe pozostáva z televízorov, prehrávačov Blu-ray diskov, DVD a HDD rekordérov, kompletných audio systémov a reproduktorov. Tieto komponenty je možné kombinovať a zostavovať z nich mnoho variant riešení domáceho kina, ktoré sú spolu dokonale zladené ako po stránke technológie, tak i dizajnu.

Loewe je na európskom trhu lídrom v riešení systémov domáceho kina pre najnáročnejších zákazníkov. Dôležitým faktorom, ktorý ovplyvnil úspech Loewe, je schopnosť kombinovať high-tech inovácie, kvalitu a dizajn s použitím v praxi.

Výrobky Loewe sa vyznačujú čistými, ostro rezanými líniami v elegantnej, nadčasovej a štýlovej podobe. Nielen v Nemecku spoločnosť doposiaľ dostala okolo 200 ocenení za dizajn.

Jedna z kľúčových silných stránok Loewe je fantastická atraktivita značky, ktorá je postavená na základe atraktivity samotných výrobkov. Jadro hodnôt značky Loewe sú minimalistický dizajn, zmysluplné inovácie a nezameniteľná jedinečnosť.

V jedinej továrni Loewe v bavorskom Kronachu je zamestnaných takmer 1000 pracovníkov, 120 z nich sú inžinieri a technici zodpovední za výskum a vývoj v skúšobných laboratóriách. Ako stredne veľká spoločnosť ťaží Loewe z krátkych rozhodovacích procesov, pružného vývoja a výroby vysoko motivovanej, tímovo orientovanej pracovnej sily. Loewe je v súčasnosti zastúpená v 50 krajinách po celom svete.

Katalógy výrobkov LOEWE si môžte porieť a stiahnuť tu.

Budeme radi ak sa na cenu a dostupnosť vybraného modelu budete informovať pred kúpou u nás. Ďakujeme.