PERLISTEN – Not From This World!

NISEL LIVING HI-FI

NIE Z TOHTO SVETA

“Neuveriteľné rozlíšenie, neuveriteľné časovanie a vynikajúca priestorovosť, ako aj tónová hĺbka. Pre mňa najlepšia stojanová reproduktorová sústava a jedna z najlepších reproduktorových sústav vo všeobecnosti, aké som kedy počúval!”

Tom Frantzen, časopis STEREO (DE) 06/2022 www.stereo.de Čítať ďalej

Vždy na to čakáte, počas desaťročí testovania. Ale nakoniec sa to občas aj stane: že testovaný subjekt na vás zapôsobí bez tieňa pochybností a prakticky vás uvedie do stavu eufórie svojou obrovskou muzikálnosťou. Ako môžete tušiť, stalo sa to znova. A vinník sa volá “Perlisten Audio Signature S5M”. Sme unesení!

TÚTO FIRMU SOM SI VYTIPOVAL ASI DVA MESIACE PRED VEĽTRHOM HIGHEND MUNICH 2022, ALE ZASTÚPENIE PRE EURÓPU MÁ AŽ V DÁNSKU A NIKDE BLIŽŠIE SA JEJ PRODUKTY VTEDY EŠTE NEDALI VYPOČUŤ – AŽ TAM, V MNÍCHOVE. A ODPADOL SOM…

…už čoskoro v našom posluchovom štúdiu 😉

24.06.2022: A už je to tu! Päť modelov – R4b, R5t, R7t, S5m a S7t – budeme postupne zahorovať, volať na posluch ľudí, ktorí už v živote niečo počuli, dávať do testov v časopisoch… TOTO JE BOMBA, AKÁ SA OBJAVUJE LEN VEĽMI ZRIEDKA, PRIATELIA!

Bude nasledovať cenník, ale zatiaľ si aspoň prečítajte, čo o týchto skvostoch napísali vo svete…

5 Responses to "PERLISTEN – Not From This World!"
  • Pozdravujem Vás,
   nuž, tie som odviezol hneď v deň naskladnenia do redakcie časopisu High&Style na rozohranie/obhorenie 😀 a otestovanie (vyjde v jesennom čisle H&S) a ešte sú tam. Následne o ne prejavil záujem pán Martin Justan z http://www.AUDIODROM.net a to tiež za účelom testu… V posluchovke mám rozohrané práve S5m (zahoroval som ich 10 dní v kuse, spolu so zosilňovačom ACCUPHASE E-280 a signálom na striedačku z rádia a zahorovacím CD od Purist Audio Design).
   Sú F A N T A S T I C K É a som rád, že som si ich najprv vybral na základe vlastného posluchu a až potom, po mesiaci, vyšiel napr. aj ten test vyššie 😉
   S pozdravom
   Ján Michalec

  • Dobrý deň prajem.
   Mám síce obidva modely (S7t bol v teste v HIGH&Style a tiež v Audiodrom, R7t je fungl nový), ale ani jeden z nich nemám v posluchovke, iba S5m.
   Mám tu toho príliš veľa a je problém ešte niečo vystaviť (aj kvôli manipulácii,), ale poprosím zaťa a aspoň tie S7t vybalíme.
   Alebo môžem ponúknuť vypočutie u Vás, na Vašej aparatúre a nebudem si za to účtovať žiadny poplatok (iba by ste zložili 100%-nú zálohu).
   S pozdravom
   Ján Michalec

   • To by bolo fajn ak by bola takáto možnosť – vypočuť si to na svojej zostave. Čakám ešte na dodanie nových monoblokov a keď mi prídu, tak by som sa Vám rad ozval. So zálohou nebude problém 🙂
    Ďakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *