Výsledky ankety internetového magazínu HI-FI VOICE zverejnené!!! Ďakujeme veľmi pekne!

NISEL LIVING HI-FI

HI-FI VOICE produkt roku 2017

V kategórii o „Produkt roku 2017 do 30 000 Kč / 1 200 EUR“ ste vytiahli náš megaúspešný reproduktorový kábel  ATOHM Zef Max  (rozumie sa set 2 x 3,0 m s voliteľnými konektormi a prípadne káblovými splittermi, cena podľa zvolenej „bižutérie“ od 350 EUR) na krásne 3. miesto – a je to vôbec jediný kábel, ktorý v tejto kategórii zabodoval!!!

ATOHM Zef Max

V kategórii o „Produkt roku 2017 nad 30 000 Kč / 1 200 EUR“ skončil vďaka vášmu hlasovaniu skvelý CD/SACD-prehrávač / predzosilňovač / DAC  AYON CD-10 Signature  (cena od 3 995 EUR) na vynikajúcom 3. mieste – nielen ako jediný prehrávač pevných médií na bodovaných prvých troch miestach, ale dokonca aj jediný v prvej desiatke tejto kategórie produktov! Skromne dodávame a opakujeme iba to, čo ste od nás mohli počuť pri jeho premiére v októbri 2017 na výstave v Bratislave, alebo čítať v mailoch či na našich stránkach: ZLATISTÝ KOTÚČIK ZĎALEKA NIE JE MŔTVY – a hybridné prehrávače pevných médií (teda s elektrónkami na výstupe) sú tou správnou cestou!!!

AYON CD-10 Signature

A aby toho nebolo dosť: v hlasovaní o „Produkt roku 2017 v kategórii regálová/policová/stojanová reprosústava“ sa na skvelom 3. mieste umiestnili naši malí-veľkí francúzski miláčikovia – ATOHM GT-1HD. Jedná sa o tretiu generáciu od začiatku veľmi oceňovaných stojanoviek v nezmenenej (!!! to sa dnes nevidí !!!) cene 2 500 EUR/pár, ktoré okrem vynikajúceho zvuku poskytnú majiteľovi aj zážitok pre oči.

ATOHM GT-1HD

A to, že ste nám dali svoje hlasy v nepovinnej kategórii „Nejoblíbenější prodejce“

a výsledným umiestnením za rok 2017 je neuveriteľné  2. miesto,

tak to nám vyrazilo dych a odpadli sme . . .   😉

REŠPEKT, OBROVSKÁ VĎAKA, ALE AJ NÁŠ VEĽKÝ ZÁVäZOK DO BUDÚCNOSTI!!! ĎAKUJEME!!!

Vaši NISEL-áci

NISEL Living Hi-Fi logo

 

2 Responses to "Výsledky ankety internetového magazínu HI-FI VOICE zverejnené!!! Ďakujeme veľmi pekne!"

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *