MARTIN LOGAN – aktuálny cenník na rok 2020

NISEL LIVING HI-FI

Produkty  MARTIN LOGAN  sme sa rozhodli znovu zaradiť do ponuky hlavne preto, že sa občas niekto ozve na možnosť dodania niektorého zo širokej palety modelov reproduktorových sústav tejto americkej legendy (hlavne) medzi elektrostatickými, príp. hybridnými reprosústavami. Tiež preto, že ich dizajn je niečo úplne iné, neopozerané. Mimoriadne pre zákazníkov-audiofilov, ale aj pre bytových architektov, dizajnérov hlavne moderných interiérov a pod.

Na ich predvádzanie však nemáme vhodné podmienky, preto ich budeme mať v ponuke zatiaľ iba na objednávku – skrátka pre tých, ktorí poznajú produkty MARTIN LOGAN a bude im vyhovovať dodávka na objednávku a zabezpečenie záruky.

A TU NÁJDETE AKTUÁLNY CENNÍK  MARTIN LOGAN  NA  ROK  2020

Veľa modelov je skladom autorizovaného distribútora (dodacia doba je v tom prípade pár dní) a ak niečo nie je skladom, tak dodacia doba je rádovo do párn týždňov. Záruka je štandardná, 24 mesiacov. Tešíme sa na váš záujem.

2 Responses to "MARTIN LOGAN – aktuálny cenník na rok 2020"
  • Dobrý deň,
   ďakujeme za Váš záujem, cenník bude aktualizovaný v krátkom čase a model Motion 60XTi bude v cenníkovej MOC s DPH 20% 3399 EUR/pár.
   S pozdravom
   Ján Michalec

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *