AYON AUDIO CD-10 Signature – máme posledný kus !!!

NISEL LIVING HI-FI

Namiesto suchého uvedenia technických špecifikácií prečítajte si túto správu od konštruktéra a majiteľa firmy AYON AUDIO, pána menom Gerhard Hirt, múdreho, skromného a maximálne ústretového človeka, s ktorým je pre mňa veľká radosť spolupracovať:

S  RADOSŤOU  UVÁDZAME  NOVÝ  CD/SACD  PREHRÁVAČ  FIRMY  AYON  AUDIO:  CD-10

Vzhľadom k tomu, že formát CD je stále veľmi populárny a má veľmi vysoký podiel na trhu s reprodukovanou hudbou (a tiež, že nové CD-prehrávače pravdepodobne budú uvádzané na trh aj v najbližších desiatich rokoch jednoducho preto, že ľudia vlastnia milióny a milióny “cédéčok” a vyhľadávajú výnimočne skonštruované CD-prehrávače, hlavne s elektrónkami na výstupoch) a tiež vzhľadom na gigantický úspech top modelu AYON CD-35, rozhodli sme sa uviesť na trh nižší model CD/SACD-prehrávača. Model CD-10 je tiež modulárne konfigurovateľný, vybavený plug-in/plug-out boardmi a môže byť jednoducho modifikovaný v záujme držania kroku s technickými požiadavkami doby.

AYON CD-10 je možné objednať v dvoch konfiguráciách: CD-10 Standard a CD-10 Signature (ktorý je vybavený DSP modulom/konvertorom vzoriek PCM do DSD a tiež špičkovými kondenzátormi od firmy Mundorf).

AYON CD-10Zopár technických vychytávok:

Nový D/A-prevodník od japonskej firmy AKM, určený špeciálne pre verziu CD-10 Signature: ultrarýchly DSP-modul, ktorý je možné aktivovať aj diaľkovým ovládačom, slúžiaci na konverziu všetkých typov PCM signálov (do rozlíšenia 24 bit/192 kHz) na DSD (128x alebo 256x).

Aktivovali sme možnosť prehrávania formátu SACD ako kvázi vedľajšieho produktu, keďže vo verzii Signature ponúkame konverziu PCM na DSD, pretože je zrejmé, že je obsiahnutá v sekcii SACD.

Nový a väčší displej so zobrazením väčšieho množstva informácií.

Sľubujeme, že CD-10 predstihuje všetky predošlé CD-prehrávače vyrobené firmou AYON v tejto cenovej kategórii a to technicky aj zvukovo.

V tejto cenovej kategórii je CD-10 jedným z najinovatívnejších a zvukovo najlepších CD-prehrávačov vôbec, vo vyše 35-ročnej histórii formátu CD.

Zároveň oznamujeme, že nástupom modelu CD-10 ukončujeme výrobu modelov CD-07s a CD-1sx.

S pozdravom,

Gerhard Hirt

AYON CD-10 inside

Stav:  Nový, nevybalený

Záruka:  24 mesiacov

Balenie:  Originálne

Odporúčaná MOC vrátane DPH 20%:  Základná verzia stála 3 995 €,  verzia Signature je za 4 995 €

NISEL cena teraz:  Uvedená cena za takýto prehrávač je vynikajúca, ale pri nákupe kompletnej aparatúry bude ešte lepšia!

Možnosť objednania:  Už nie, ale nahrádil ho model CD-10 II (nie je to však SACD prehrávač, ale “iba” vynikajúci CD prehrávač!)

 

NISEL Living Hi-Fi logo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *