AKG N90Q – top slúchadlá so systémom potlačenia okolitého hluku. Pán Quincy Jones vie…

NISEL LIVING HI-FI

V minulosti ste možno zachytili vydarené modifikácie slúchadiel AKG (napr. K701 – Q701), na ktorých sa podieľal slávny americký hudobník, dirigent, skladateľ, producent a hráč na trúbku, Mr. Quincy Jones. A takto vyzerá spokojnosť v tvári majstra, ktovie prečo… 😉

Quincy Jones and AKG N90Q

Nie, tieto nové AKG N90Q nie sú modifikáciou nejakých existujúcich, je to novinka z konca roka 2015, ktorá sa teraz reálne konečne dostáva aj na náš trh. A nie, nie sú to slúchadlá pre každého, napríklad už aj kvôli cene nie. Pozrite si napr. tento test v časopise  WHAT HIFI? (UK)  a bude vám jasné, že je to luxusný firemný topmodel, ktorý je určený najnáročnejším zákazníkom, ktorí si okrem zvukového podania potrpia aj na precíznosť vyhotovenia, použité materiály a tiež užívateľský komfort. Európska cenníková cena bola výrobcom/združením HARMAN International stanovená na  1 499 EUR vrátane DPH (na Slovensku a v ČR je to cca o stovku evríčok nižšia cena).

Dostali sme sa k vôbec prvým dvom kusom na Slovensku, obidva sú v čiernom vyhotovení. Jeden kus ostane u nás na účely predvádzania, druhý čaká na jedného z vás a to za zvýhodnenú uvádzaciu cenu na tento jeden kus, a to za  1 200 EUR  (zľava 20% z EÚ-ceny!!!)   02.05.16:  P R E D A N É  !!!

AKG N90Q poster

Stav:  Nové, nevybalené (máme v celočiernom vyhotovení)

Záruka:  24 mesiacov

Balenie:  Originálne

Odporúčaná MOC vrátane DPH 20%:  1 499 €

NISEL cena teraz:  1 399 €

Možnosť objednania:  Áno, v dvoch vyhotoveniach – celé čierne, alebo so “zlatým” závesom

 

NISEL Living Hi-Fi logo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *