MARANTZ – využite to, že rozširujeme ponuku!

NISEL LIVING HI-FI

Zistili sme, že viacero komponentov z výrobného programu firmy MARANTZ môže zákazníkovi poskytnúť popri atraktívnom dizajne aj výborný pomer výbava/cena. My zase máme v ponuke viacero reproduktorových sústav, ktorým zvukovo „šmakuje“ práve kŕmenie zosilňovačmi s charakterom ako majú zosilňovače MARANTZ – tak prečo ignorovať predaj tejto vyše 60-ročnej japonskej značky ?

Na podporu predaja výrobkov firmy MARANTZ sme sa rozhodli využívať firemnú stránku  www.MARANTZ.sk  – jej slovenskú mutáciu. Nájdete na nej veľa zaujímavostí zo 60-ročnej histórie firmy, celý kopec ocenení, ale tiež súčasné smerovanie a napr. aj rozhovor s jednou z najváženejších osobností na poli zvanom „High End“, pánom konštruktérom menom Ken Ishiwata.MARANTZ_60yrs_gold_logoAle to nie je všetko: cenovo sa budeme vedieť pohybovať niekde na úrovni dobrých internetových predajcov. Už dnes sú maloobchodné ceny (rozumejte: dovozcom odporúčané predajné ceny) viacerych produktov MARANTZ na Slovensku nižšie ako na okolitých trhoch. A máme tu ďalšiu výhoda pre tých, ktorí sa svoju v zahraničí zarobenú, voľne zameniteľnú menu – CZK, GBP, alebo USD – rozhodnú minúť u nás, tak im ako ďalšie zvýhodnenie ponúkame možnosť prepočtu ceny  podľa denného kurzu Európskej centrálnej banky, teda „stred“!

NISEL Living Hi-Fi logo

8 Responses to "MARANTZ – využite to, že rozširujeme ponuku!"
  • Súhlasíme, samozrejme máte pravdu. Bolo by to krásne, keby sa ceny v obchodoch odvíjali od platov radových občanov, ale to by sa tu muselo v obchodoch takmer rozdávať… 😉 A povedzme taký europoslanec by si za svoj mesačný plat možno kúpil rovno obchod aj so zásobami 😀

 1. Ten „ADMIN“ to je dobry K…T ;), hlavne ze ma marzu minimalne 50% a vsetci ostatni su iba luza 😀 a europoslanec, je europoslanec…

 2. „Styl“ Luzera je pritomny na mnohych slovenskych web-diskusiach a prispevkoch. Niekde sa stala chyba, velka chyba – a ta iste nebola na webe Nisel.sk alebo v komentaroch admina. Pociatok problemu akoby zapocal nebadane. Tak nebadane a nenapadne, ze to do oci nebilo. Popri zapale boja za novy system v spolocnosti sa nevdojak spolocnost naockovala tym, ze je ista tolerancia. Ironicky, nie v oblastiach kde by mala byt. Ale naopak: tolerancia slovneho napadania, zvratenie diskusie k osobnej rovine, utocnej formy vyjadrovania. Je v hlboko nas a skor kto je iny (=slusny) sa zda byt zvlastny, cudny, az nie normalny. Katastrofa nastala snad z toho, ze toto riadne nikdy vykomunikovane nebolo.
  Snaha a prakticky priklad, ktore isli vzorom, sice oslovuju, pritahuju, no hlasny krik vulgarnych luzrov je akoby dominantnejsi. (Netvrdim, ze doba alebo zivot luzrom neublizil, ale styl ich komunikacie je cesta ktora nikam nevedie.)
  Ten novy system zabezpecil aj to, ze existuje siet obchodov so spickovym svetovym vybavenim, a keby Luzer cestoval po svete, musel by cestovat viac do daleka a dost hladat, aby nasiel vobec nieco take, co ponuka Nisel – ociam, usiam, rukam, k posluchu, k vyskusaniu, ku kupe (na jednom mieste). Je nevdacne toto specializovanym predajniam neuznat.

  • Dobry den,
   dakujeme za Vase slova, potesili. Takisto si myslime, ze na tom „luzerskom“ vyjadrovani je najhorsie to, ze sme si vo vseobecnosti na to akoby zvykli a pristupili na ich hru.
   S pozdravom
   Jan Michalec

 3. dobrý deň prajem,

  chcem sa opýtať na bližšie info ohľadne nového av sr7010, na anglickom webe som sa dočítal veľmi malo. v porovnaní s sr 7009 veľa zmien nenastalo. Nova sr7010 ma dts-x (v update) a na moje počudovanie stále ostáva 9.1, konfigurácia 11.1 iba s koncakom,

  moja otázka znie, bude pre sr7009 taktiež update dts-x? a aké sú hlavne rozdieli sr 7010 a staršieho súrodenca

  • Dobry den,
   dakujeme za Vas dotaz, ale este sme tu model SR-7010 nemali a nebol este ani skladom distributora/dovozcu a nie je este ani predpokladany termin jeho uvedenia na slovensky trh. Na update SR-7009 dts-x som sa pytal, ale kedze nema logo dts-x ready, tak tam asi tato moznost nie je.
   S pozdravom
   Jan Michalec

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *