YAMAHA RX-A 680 + YAMAHA BD-A 1060 + CABASSE Eole 3 = vyladený AV motor ! ! !

NISEL LIVING HI-FI

Táto akcia je určená hlavne pre tých zákazníkov, ktorí si túžia vystavať domáce kino strednej triedy a nemajú zatiaľ jasno pri výbere, ale zároveň nemajú ani jeden komponent AV zostavy – teda ani reprosústavu, ani receiver, ani prehrávač.

Komplet reprosústav CABASSE Eole 3 v konfigurácii 5.1, v čiernej alebo v bielej farbe, v cenníkovej cene 1 299 EUR (z ktorej bežne zľavu nedávame),

plus najnovší model AV-receiveru YAMAHA RX-A 680 vo farebnom vyhotovení čierna alebo titán, v cenníkovej cene 779 EUR

plus osvedčený model blu-ray/multiplayeru YAMAHA BD-A 1060 vo farebnom vyhotovení čierna alebo titán, v cenníkovej cene 549 EUR

 

vám dodáme za cenu iba

2 627 €  2 099 EUR
 = ušertíte 528 EUR
(zľava z pôvodných MOC -20 % !!!)
 

Za túto cenu by ste dostali nové, nevybalené produkty, so štandardnou zárukou 2 roky, uvedená cena je vrátane DPH 20% a platí pri odbere receivera, prehrávača a reprosústavy v konfigurácii 5.1 pri osobnom odbere v Bratislave, bez ďalších zliav. Po dohode môžme tovar aj zaslať vami vybranou kuriérskou službou, na vaše náklady. Celkový počet kompletov v akcii zatiaľ nie je obmedzený.

2 Responses to "YAMAHA RX-A 680 + YAMAHA BD-A 1060 + CABASSE Eole 3 = vyladený AV motor ! ! !"
 1. Zdravím
  na fotkách v čiernom prevedení je UD 5007doporučujem to opraviť lebo UD 7007-ktorý vlastním a môžem len doporučiť-má úplne iné prípojne možnosťi čo môže rozhodnúť o kúpe tohto výborného playeru.
  Pekný Ďeň.

  • Dobrý deň,
   ďakujem za upozornenie, už som to opravil. Voľakedy sme mali v takej zvýhodnenej akcii v tom sete UD-5007, ale ten prestali vyrábať, tak som tam dal UD-7007, ale fotka zostala pôvodná. Tešíme sa, že sledujete našu stránku a ešte raz vďaka.
   S pozdravom
   Ján Michalec

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *