ISOTEK – filtrácia a ochrana je dôležitá nielen v čase epidémie…

NISEL LIVING HI-FI

2 Responses to "ISOTEK – filtrácia a ochrana je dôležitá nielen v čase epidémie…"
 1. Dobrý deň,
  chcem sa Vás opýtať či máte v ponuke model Isotek GII Mini Sub v čiernom prevedení a aká by bola jeho cena.
  Ďalej sa chcem informovať v ktorých prípadoch je vhodné oddelovacie trafo s filtráciou a kedy len samotná filtrácia, čo je prípad zariadení Isotek.
  Ďakujem.

  S pozdravom
  Janeček

  • Dobrý deň, pán Janeček.
   Ďakujeme za Váš záujem o produkty firmy Isotek. V prílohe posielame cenník, v ktorom však požadovaný model G II Mini Sub nenájdete – už sa asi 4 roky nevyrába. V sérii performance ho nahradili modely Evo 3 Solus, prípadne skvelý Aquarius.
   Viete, nedá sa úplne jednoznačne povedať, že tento alebo ten výrobok budú pre Vás tou správnou voľbou, najlepšie je vyskúšať to vo svojich podmienkach. V tejto našej oblasti dobré filtre majú vždy pozitívny vplyv na zvuk (pevnosť i objem basov, scéna, zreteľnosť a lokalizácia nástrojov, ukľudnenie zvukového obrazu a i.). Súčasťou pozitívnych vplyvov galvanického oddelenia od siete je zase často vyriešenie/odstránenie zemniacich/impedančných sľučiek (v inej oblasti audia, napr. v profi technike, je to úrovňové a impedančné prispôsobenie signálu pre ďalšie spracovanie – na ceste od mikrofónu k zosilňovaču – napr. symetrizačný transformátor). Zvyknem zákazníkom povedať, aby si produkt (sieťovú práčku, filter, či tienený sieťový kábel) vyskúšali doma a ak zbadajú pozitívnu zmenu, tak nech si ho kúpia.
   S pozdravom
   Ján Michalec

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *