OPPO BDP-105D/silver – vynikajúci multiplayer v našom secondhande – a ešte aj v striebornej farbe!

NISEL LIVING HI-FI

Namiesto opisovania toho, čo bolo na slávu multimediálnych prehrávačov americkej firmy OPPO už mnohotisíckrát napísané, prečítajte si podrobný test tohto skvostu  v českom internetovom magazíne HI-FI VOICE.  Stále mi je veľkou záhadou, prečo firma, ktorá mala super úspešný produkt za neporovnateľne nižšiu cenu ako konkurencia, ktorej produkty boli aj z hľadiska spoľahlivosti prakticky to najbezproblémovejšie, čo trh so spotrebnou elektronikou ponúkal, prečo ich výrobu “zabalí” takpovediac zo dňa na deň… Rok 2018 bol vôbec plný jóbových zvestí, ktoré postupne vyplávali na svetlo Božie, a firma OPPO bola tiež jedna z nich. Nečakaná, nepríjemná, dodnes chýbajúca a bez náhrady v našom odbore podnikania. (Mmochodom, bolo to v tom istom týždni, keď svoju činnosť cca po 25. rokoch ukončila aj slovenská firma KETOS)

Pýtate sa, prečo sa multiplayery OPPO v secondhande u nás prakticky nevyskytujú? Práve pre to všetko. Ľudia si ich kupovali aj do stereo zostáv ako špičkový zdroj zvuku v režime stereo. A tá univerzálnosť, pomer cena/výkon a spoľahlivosť k tomu a máte tu… nebojím sa to napísať: LEGENDU!

Tento nádherný komponent v stave nového kusa predáva jeden z mojich kamarátov, ktorý ho svojho času kúpil u nás. Myslím si, že nie je dôvod váhať, nič podobné totiž ani za približne podobný peniaz neponúka súčasný trh so spotrebnou elektronikou. OK,  je tu jeden fakt skvelý stroj, ale za viac ako dvojnásobnú cenu…

 

Stav:  Secondhand, v 100%-nom stave, s kompletným originálnym príslušenstvom

Záruka:  6 mesiacov

Balenie:  Originálne

Odporúčaná MOC s DPH 20%:  1 599 EUR

NISEL cena teraz:  1 000 EUR (zľava z MOC 37% !!!)

Možnosť objednania:  Nie

R E Z E R V O V A N Ý   D O   19.05.2020   P R E D A N Ý !!!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *