REL – subwoofery s hĺbkami z pekla, silou z neba a totálnou (totalitnou?) kontrolou z …

NISEL LIVING HI-FI

Aj som chvíľu koketoval s myšlienkou, či by v čase tejto pliagy nebolo vhodné preorientovať sa na určitý čas na iný druh tovaru a nájsť  “niekde vonku” (= v Číne) dodávateľa CE respirátorov N95, kvalitných rúšok, rukavíc, či účinného dezinfekčného roztoku. Potom som to však zavrhol a povedal som si to, čo aj pred tými dvanástimi, či koľkými rokmi, keď sme tu mali krízu: “Šuster, drž sa svojho kopyta!” Musíš byť dobrý a ešte lepší v tom, v čom si dobrý. V tom, v čom ťa ľudia poznajú, akceptujú, možno aj majú radi. Aj vďaka tomu sa našej malej firmičky vtedy kríza prakticky nedotkla. A toto moje terajšie rozhodnutie (teda začať aktívne predávať aktívne subwoofery REL) je jeden z výsledkov toho pozitívneho myslenia.

Britská firma  REL Acoustics si cestu medzi výrobcov subwooferov hrdo razí už zhruba 30 rokov. Všetky tie riadky uznania, ktoré napísali o nej a hlavne o jej produktoch, si môžete prečítať doslova v stovkách vynikajúcich testov v najváženejších časopisoch a internetových magazínoch z celého sveta. Jej cesta do absolútnej svetovej špičky je korunovaná úspechmi už pekných pár rokov. Dnes je v jej výrobnom programe rovný tucet vynikajúcich aktívnych subwooferov pre stereo i pre domáce kino v cenovom rozpätí od 350 do 6 500 GBP. K nim šikovné príslušenstvo pre bezkompresný bezdrôtový prenos signálu. Nič viac a nič menej. Špecialista. A to v tejto oblasti audia znamená, že nepodľahli tlaku trhu, ktorý sa zbláznil do slúchadiel, alebo do BT prenosného audia, ako to dnes vidíme vo výrobných programoch mnohých starých hifistických firiem. Nepodľahli ani nezmyselnej cenotvorbe, ktorú razia nové firmy v oblasti, ktorú ja veľmi rád nazývam SNOB-END. Nie high-end vo všeobecnosti, ale ten “tzv, high-end”. Komponenty, ktoré sú nezmyselne drahé, ale nehrajú ani náhodou, Teda ono to vždy nejako hrá, ale teraz myslím vzhľadom na nezmyselne vysokú cenu. REL – žiadne nezmyselné zľavy z nereálne nafúknutých cien, ale zvuk, v ktorom počuť každé euro, ktoré ste zaplatili. K tomu nádherné remeselné spracovanie a vynikajúca spoľahlivosť.

Nič viac a nič menej. Špecialista. Treba vám viac?

Subwoofery REL môžete kúpiť už aj doma, na Slovensku!!! Teraz už aj v hifištúdiu NISEL. Od spoľahlivého a overeného predajcu, ktorý je tu s vami plus mínus odvtedy ako bola založená firma REL Acoustics. Podľa reakcií a hodnotení slovenských i českých zákazníkov s nadštandardne ústretovým správaním. So zabezpečeným záručným i profesionálnym pozáručným servisom. To sú fakty, žiadna veľká huba.

Nič viac a nič menej. Špecialista. Treba vám viac?

😉

A tak poďme na to! Ceny v britských librách vidíte na webe výrobcu. Ceny v EÚ sa rôznia aj podľa cenovej politiky distribútorov, aj podľa sadzby DPH v tom-ktorom štáte EÚ. A aj podľa toho, či je štát v menovej únii, alebo nie – možno ste si všimli, že euro je v posledných dňoch značne silné voči menám okolitých štátov (HUF, PLN, alebo CZK). A to je naša/vaša výhoda. Posúďte sami.

AKCIA NA ÚVOD:

Z  CENNÍKOVÝCH  CIEN  ZĽAVA  15 %

NA VYBRANÉ MODELY REL !!!

REL HT Series – HT ako Home Theater:

HT/1003 – 625 EUR  –  teraz v uvádzacej cene 530 EUR, iba jeden kus!   PREDANÝ

HT/1205 – 855 EUR  –  teraz v uvádzacej cene 730 EUR, iba jeden kus!

HT/1508 Predator – 1 795 EUR  –  teraz v uvádzacej cene 1 530 EUR, iba jeden kus!

HT-Air Wireless – 119 EUR

REL T – T/i Series:

Tzero – 479 EUR  –  teraz v uvádzacej cene 400 EUR, iba jeden čierny a jeden biely kus!  PREDANÉ

T/5i – 689 EUR  –  teraz v uvádzacej cene 590 EUR, iba jeden čierny a jeden biely kus!

T/7i – 999 EUR  –  teraz v uvádzacej cene 850 EUR, iba jeden čierny a jeden biely kus!

T/9i – 1 199 EUR  –  teraz v uvádzacej cene 1 020 EUR, iba jeden čierny a jeden biely kus!

Arrow Wireless – 239 EUR

REL S Series:

S/510 – 2 190 EUR  –  teraz v uvádzacej cene 1 860 EUR, iba jeden čierny a jeden biely kus!

S/812 – 2 650 EUR  –  teraz v uvádzacej cene 2 250 EUR, iba jeden čierny a jeden biely kus!

212/SE – 3 990 EUR

Longbow Wireless – 359 EUR

AirShip – 359 EUR

REL Reference Series:

G1 Mark II – 4 990 EUR

No.25 – 7 890 EUR

Uvádzacie ceny platia vždy iba na jeden kus z každého modelu série HT (vyrábané sú iba v čiernej farbe), iba na jeden kus z každého modelu série T a T/i (v čiernom i bielom lesku) a iba na jeden kus z modelov 510 a 812 zo série S (tiež v obidvoch farebných vyhotoveniach).

Tak robte ako myslíte, ale ja by som si švihol…

2 Responses to "REL – subwoofery s hĺbkami z pekla, silou z neba a totálnou (totalitnou?) kontrolou z …"
 1. Subwoofer f. REL.

  Pred určitým časom som poprosil p. Michalca – f. NISEL – o pomoc a radu k doplneniu HIFI o subwoofer, keďže sa nepovažujem za veľkého odborníka na techniku tohto zamerania. S firmou NISEL – mám totiž viac ako dobré skúsenosti. Poradili mi pri základoch môjho HIFi – zosik AYON, hrá fantasticky. K tomu samozrejme CD – tiež AYON. Po konzultácii s p. Michalcom som sa rozhodol pre Subwoofer REL. Iba od včera ho mám zapojený, vyzerá a hrá perfektne, ťažko to opísať, treba počuť a vidieť.
  Čo na záver? Snáď iba ďakujem za pomoc a radu. Som rám, že každému predajcovi nejde iba o “kšeft”, ale dokáže sa správať aj poradiť, “je proste ľudsky”.

  Ďakujem.

  • Dobrý deň a … veľké ďakujem a teším sa, že ste takýto spokojný, pán F.R. 😉
   Prajem Vám i Vašej rodine príjemné prežitie sviatkov Veľkej noci (teda v rámci toho, čo tu máme).
   S pozdravom
   Ján Michalec

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *