7edem zásahov do čierneho Vol. 7 – VÝPREDAJ SLÚCHADIEL!

NISEL LIVING HI-FI

Je slúchadlová doba – tak hádam si tu nájdete niečo pre seba a aj perfektnou cenou niekomu urobím radosť…

B E A T   M Y   P R I C E S !!!

1. AKG K 172 HD  –  nové, vystavené, výroba bola ukončená už dávnejšie. A cena? Len  80 EUR! (iba jeden kus v dopredaji)

P R E D A N É !

2. BEYERDYNAMIC DT-990/250 Ohm  –  ak kliknete na tento názov, tak sa vám zobrazí podrobný popis, dojmy z posluchu i porovnanie s konkurenciou. THEY ROCK!!! A súhlasím aj s tým, čo je napísané v závere toho testu: pri uvádzacej MOC 250 EUR by som ich kúpu asi zvažoval. Dodávam zároveň, že pri našej výpredajovej cene “není o čem”: teraz  len 140 EUR! (iba jeden kus vo výpredaji)

 

3. FOCAL Spirit One  –  nenáročné na vybudenie hoci aj len “cez skvelý slúchadlový výstup mobilu” a vďaka uzavretej konštrukcii dobré odrušenie od okolitého ruchu. Pripočítajte k tomu veľmi kvalitné vyhotovenie a použité materiály, robustnú konštrukciu, atraktívny vzhľad a v neposlednom rade supercenu v dopredaji a … volajte, mailujte, skladom sú posledné dva kusy a tento model už nie je v aktuálnom programe firmy FOCAL. Pôvodná MOC 229 EUR, u nás v dopredaji  len 149 EUR! (Už iba dva kusy jeden kus za takúto cenu v dopredaji)

 

4. HARMAN KARDON CL  –  opäť kliknite na názov a dozviete sa, čo o nich napísali u nás. Alebo kliknite aj  TU  a dozviete sa všetko potrebné o týchto kvalitných slúchadlách s ovládaním a mikrofónom na kábli. Pôvodná MOC 189 EUR, vo výpredaji  len 115 EUR! (už iba jeden kus skladom)

 

5. HIFIMAN Edition S/Black or White  –  sú uzavreté alebo otvorené? Zvláštna konštrukcia týchto slúchadiel vám dáva možnosť prispôsobiť si aj to, či budú uzavreté alebo otvorené, čo je celkom mimoriadna možnosť! Chcete menej rušiť okolie a byť zároveň menej rušení? Žiadny problém: nechajte odnímateľné krytky tam, kde boli po vybalení slúchadiel z perfektného, tvrdého prepravného púzdra. Vzdušnejšie počúvanie v tichšom prostredí? Takisto žiadny problém: odnímte krytky a máte vymaľované! Kupujete si vlastne dvoje slúchadlá a ste zároveň šetrní voči životnému prostrediu. (kurňa, musím prestať pozerať ten telešoping, lebo sa už vyjadrujem podobne 😉 )

Tieto slúchadlá boli dobre predajné aj za MOC 249 EUR a je škoda, že ich výroba skončila. Naša supercena v dopredaji je  len 149 EUR! (máme niekoľko kusov v čiernej aj v bielej farbe)

6. JBL J55i/White  –  nové, nevybalené. Skladacie slúchadlá s mikrofónom na kábli, ich výroba bola už ukončená. Pôvodná MOC 129 EUR, vo výpredaji  len 80 EUR! (už iba jeden kus skladom)

7. STAX SRS-2050 II Basic System/Silver  – čiže slúchadlá SR-202 a energizér SRM-252. Slúchadlový komplet je nový, nepoužitý, ale zabudnutý ležal už zopár rokov v sklade. STAX je japonská referencia vo svete elektrostatických slúchadlových systémov – toto je ich základný model (aktuálny je SR 207 + SRM 252S). Pôvodná MOC 1 200 EUR, teraz  len 500 EUR! (na predaj je iba jeden komplet)

P R E D A N É !

TU  JE  ZBYTOČNÉ  TRAFIŤ  7EDEMKRÁT  DO  ČIERNEHO,

 PRE  VÁS  JE  NUTNÉ  A  STAČÍ  VYPÁLIŤ  IBA  RAZ, ALE  RÝCHLO  A  PRESNE

–  Z  VäČŠINY  MODELOV  JE  ZA  UVEDENÚ  CENU  IBA  JEDEN  KUS, TAK  SI  POHNITE!

😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *