7edem zásahov do čierneho Vol. 2 – VÝPREDAJ ZOSILŇOVAČOV!

NISEL LIVING HI-FI

Jeden zákazník mi svojho času v priateľskom telefonickom rozhovore povedal: “Robíte to inak, ale dobre, NISEL-áci, aj ceny máte dobré. Ale nezabudnite: konkurencia nikdy nespí!” Povedal som mu na to, tiež priateľsky: “Dobre jej tak, aspoň sa nevyspí…”

🙂  🙂  😉

Vybral som opäť z našej ponuky nejaké pekné kúsky za príjemné ceny. Teraz je to z modelov, ktoré sú síce nové, ale ich výroba bola ukončená (položky 1, 2 a 5) a to ostatné momentálne asi najzaujímavejšie zo secondhandu.

B E A T   O U R   P R I C E S ! ! !

1.  AYON Spirit III  – nový vybalený, odpredaj predvádzacieho (lepšie: vystaveného, lebo má nahraných len niekoľko desiatok hodín)  modelu highend elektrónkového zosilňovača, ktorého výroba bola práve ukončená (od júna 2019 ho nahradí model  AYON Spirit V ), plná záruka 24 mesiacov. Aj za MOC 5 995 EUR bol super, ale teraz je cena úplne fantastická:  len 3 590 EUR!

2.  AYON Mercury II  –  nový vystavený, odpredaj predvádzacieho (lepšie: vystaveného, lebo má tiež nahraných len niekoľko desiatok hodín)  modelu top highend elektrónkového zosilňovača, ktorého výroba bola ukončená plná záruka 24 mesiacov. Pôvodná MOC 9 995 EUR, teraz len 4 490 EUR!

AYON AUDIO Mercury II

3.  LUXMAN L-507uX  –  secondhand v 100%-nom stave, v originálnom balení. Pôvodnému majiteľovi (nášmu zákazníkovi, ktorý mal opäť záujem u nás kúpiť jeden z vôbec najlepších integrovaných zosilňovačov tejto doby, LUXMAN L-509X) som ho zobral do protiúčtu. Nový stál v MOC 6 500 EUR a teraz som mu pri nákupe odpočítal 4 300 EUR. Ponúkame ho teraz v cene  len 4 000 EUR!!!   R E Z E R V O V A N Ý  D O  31.05.2019

P R E D A N Ý !

(Pre toho/tých, ktorí o ňom rozmýšľali: onedlho budeme asi mať v secondhande taký istý typ a asi aj za podobnú cenu – zachovajte priazeň firme LUXMAN aj firme NISEL, sledujte túto stránku a potom hlavne nezaváhajte! Keď sa totiž v našom secondhande občas objavia  produkty dvoch japonských značiek – uhádnite ktorých – je iba otázkou času, kedy začnú robiť radosť novému majiteľovi 😉 )

Dopísané 06.08.2019: Trvalo to trochu dlhšie, ale UŽ TU MÁME AJ TEN DRUHÝ!!! A všetko, čo som napísal o tom prvom, platí aj o tomto druhom, teda 100%-ný stav, originálne balenie, záruka ešte 6 mesiacov. A cena?  Len 4 300 EUR!!!

4.  MARANTZ PM-8005 Black  – secondhand v 100%-nom stave, v originálnom balení. Pôvodnému majiteľovi (nášmu zákazníkovi, ktorý mal opäť záujem v našom secondhande kúpiť zosilňovač LUXMAN L-505uX) som ho síce do protiúčtu nezobral, ale prisľúbil som mu ho pomôcť predať. Nový stál v MOC 1 200 EUR, teraz ho niekde ešte dopredávajú okolo tisícky, majiteľova predstava je teraz  len 700 EUR! (príp. záujemcu skontaktujem s majiteľom)

5.  VINCENT SV-400 Black  –  nový vystavený, výroba bola ukončená. Je v 100%-nom stave a s plnou zárukou 24 mesiacov. Pôvodná MOC 799 EUR, teraz  len 560 EUR!

6.  VINCENT SV-226MK II  –  secondhand v 100%-nom stave. Ak si vezmeme, že úspech tohto skvelého hybridného stereo zosilňovača začal už koncom minulého tisícročia modelom SV-226, pokračoval modelom SV-226 Mk, potom týmto SV-226Mk II, za ním SV-227 a aktuálnym SV-227 Mk, tak môžeme smelo povedať, že sa jedná o   megaúspešný a najdlhšie vyrábaný zosilňovač v dejinách firmy VINCENT! Pôvodná MOC 1 299 EUR, teraz len 600 EUR!

7.  YAMAHA A-S 1000 Silver  –  secondhand v 100%-nom stave. Návrat k úspechom, ktoré táto japonská značka dosahovala na poli vysokokvalitného sterea v osemdesiatych rokoch minulého storočia – a to nielen vydareným retro/vintage dizajnom. Pôvodná MOC 1 299 EUR, teraz len 600 EUR!

TU  JE  ZBYTOČNÉ  TRAFIŤ  7EDEMKRÁT  DO  ČIERNEHO,

 PRE  VÁS  JE  NUTNÉ  A  STAČÍ  VYPÁLIŤ  IBA  RAZ, ALE  RÝCHLO  A  PRESNE

–  Z  KAŽDÉHO  MODELU  JE  ZA  UVEDENÚ  CENU  IBA  JEDEN  KUS, TAK  SI  POHNITE!

😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *