7edem zásahov do čierneho Vol. 1 – VÝPREDAJ REPRODUKTOROVÝCH SÚSTAV CABASSE!

NISEL LIVING HI-FI

Muž prišiel z práce domov a na stole našiel takýto odkaz: “Išla som k môjmu psychiatrovi dať si predpísať lieky. Obed máš v práčke!” 🙂

Nie, nebojte sa, JA som sa nezbláznil, hoci podľa cien v tomto výpredaji by to tak mohlo vyzerať. A pod názvami modelov sú aktívne linky – takže smelo rozkliknite.

B E A T   O U R   P R I C E S  ! ! !

1. CABASSE CinéOle 2.1 Black High Gloss   –  streamer a zosilňovač zabudovaný v subwooferi a dva dvojpásmové pasívne satelity v jednom komplete, to celé na diaľkové ovládanie? Je to vôbec možné za tie prachy? Vážení přátelé, ano. A funkcie netreba vymieňať, všetko funguje pekne spolu! Satelity na dizajnových držiakoch perfektne držia, ale pritom sa dajú podľa potreby natáčať v dvoch osiach a umiestnené môžu byť na nábytku, na stene alebo na strope. Klobúk dolu…– nové, nevybalené, MOC 999 EUR/set 2.1, teraz  len 599 EUR/set 2.1 (iba 1 set za túto cenu!)

 

2. CABASSE CinéOle 2.1 White High Gloss  –  to isté ako v bode č. 1, ale v bielom lesku 😉

 – nové, nevybalené, MOC 999 EUR/set 2.1, teraz  len 599 EUR/set 2.1 (iba 1 set za túto cenu!)

 

3. CABASSE Eole 3 White High Gloss  –  podobne ako v bodoch č. 1 a 2, ale bez streameru. Reproduktorový systém 5.1 (5 pasívnych satelitov a 1 aktívny subwoofer) je určený pre multikanálové ozvučenie – domáce kino, alebo priestorový zvuk ak chcete. Okrem toho komplet obsahuje 5 kusov držiakov a 2 kusy stojanov – zoberte si nemenovanú americkú konkurenciu, kde si všetko toto treba prikúpiť za celkom dosť peňazí a vyjde vám, že je to bezkonkurenčná cena za takýto komplet! S kľudným svedomím odporúčam do miestností cca do 30 m2.

– nové, nevybalené, MOC 1 399 EUR/set 5.1, teraz  len 899 EUR/set 5.1 (iba 1 set za túto cenu!)

 

4. CABASSE Eole 3 Black HighGloss  –  to isté ako v bode č. 3, ale v čiernom lesku 😉

– nové, nevybalené, MOC 1 399 EUR/set 5.1, teraz  len 899 EUR/set 5.1 (iba 1 set za túto cenu!)

 

5. CABASSE Jersey MC170 Black Ebony  –  elegantné trojpásmové stĺpovky so spodným basreflexom sľubujú bezproblémové umiestnenie aj v menších priestoroch, keď musia byť umiestnené blízko steny za nimi. Vyššia stredná citlivosť 90dB/1W/1m nám zase hovorí o tom, že ich vybudíte už aj zosilňovačom/AV-receiverom s nižším výkonom.

– nové, nevybalené, MOC 1 150 EUR/pár, teraz  len 749 EUR/pár (iba 1 pár za túto cenu!)

 

6. CABASSE Murano Alto Mahogany High Gloss  –  nad nimi sú vo výrobnom programe firmy CABASSE už iba modely Pacific 3 (10k€), Pacific 3 SA (14k€), L´Océan (100k€) a LA SPHÉRE (135k€). Dospelé trojpásmovky, nádherne remeselne vypracované a s božským zvukovým prejavom. A ak sa FRANCÚZSKY produkt umiestni v NEMECKOM časopise – a to v ČITATEĽSKOM hlasovaní o produkt roku  “GOLDENES OHR 2019”  na 2. mieste, tak TO URČITE O NIEČOM SVEDČÍ!!! Odpredávame iba preto, lebo toto farebné vyhotovenie ďalej už nie je možné objednávať.

2017 11 17 tst cabasse murano alto 1

– nové, vystavené, MOC 8 300 EUR/pár, teraz  len 5 400 EUR/pár (iba jeden pár za túto cenu!)

 

7.  CABASSE Pacific 3 SA

2017 07 18 TST Cabasse Pacific 3SA 1

– nové, vystavené, MOC 14 000 EUR/pár, teraz  len 7 200 EUR/pár (iba jeden pár za túto cenu!)

 

Na všetky modely reproduktorových sústav CABASSE vo výpredaji bude poskytnutá

plná záruka 24 mesiacov. Všetky uvedené ceny sú vrátane DPH 20%.

A  NEBOJTE  SA, TU  NETREBA  TRAFIŤ  7EDEMKRÁT  DO  ČIERNEHO.

 PRE  VÁS  JE  NUTNÉ  A  STAČÍ  VYPÁLIŤ  IBA  RAZ, ALE  RÝCHLO  A  PRESNE

–  Z  KAŽDÉHO  MODELU  JE  ZA  UVEDENÚ  CENU  IBA  JEDEN  KOMPLET/PÁR, TAK  SI  POHNITE

😉

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *