Výstava AUDIO VIDEO KINO BRATISLAVA 2019 – srdečne pozývame!

NISEL LIVING HI-FI

Či sa NISEL tohto roku zúčastní výstavy  AUDIO VIDEO KINO 2019  alebo nie, to dnes ešte neviem s určitosťou povedať. Na jednej strane: patrilo by sa ísť, keďže minulý rok sme mali počas výstavy iba “Dni otvorených dverí” u nás, na Cyprichovej 12. Na druhej strane: ísť tam iba z povinnosti, narobiť sa ako kôň, minúť kopec peňazí a výsledok? Veľmi mierne povedané: neistý. Ale ako sa hovorí: uvidíme, povedal slepý 😉

V minulých rokoch bývala táto výstava v piatok prístupná iba na pozvánky. Bol to tzv. V.I.P. večer, také slávnostné otvorenie výstavy, napr. aj pre pozvaných zástupcov odbornej tlače a i. Dobrá myšlienka aj ako poďakovanie tým, ktorých si vystavovatelia z nejakého dôvodu vážili, prípadne ktorí u nich minuli/mali v pláne minúť nejaké tie významnejšie evríčka, ale ktorého sa zvyčajne zúčastňovali aj tí, ktorí už všetku techniku doma mali, alebo potom tí, ktorí prišli na chlebíčky, vínečko, pivečko, prípadne v lepšom prípade baliť hostesky 🙂 Vystavovatelia sa po odmakanom dni s vyplazeným jazykom možno stihli aj prezliecť a potom večer, cca od 18.00 do 22.00 hod (príp. 23.00 i dlhšie…) sa usmievať a odpovedať na zvedavé a, s pribúdajúcim časom a promile, čoraz duchaplnejšie otázky nezbedných návštevníkov. Nuž,hlavne  z pohľadu pozvaných príjemná akcia, ale tohto toku nebude.

FRIDAY – EXHIBITION  WILL  BE  STARTING  SOONER  AND  ENDING  LATER!
Áno, výstava tohto roku začne v piatok už o 12:00h a skončí o 20:00h! Týmto krokom chcú organizátori zabezpečiť vyššiu návštevnosť hlavne odbornej verejnosti a návštevníkov, ktorí odchádzajú von z Bratislavy na víkend.

SATURDAY – MAIN  DAY
Výstava bude v sobotu otvorená od 10:00h do 20:00h.

SUNDAY IS  FREE DAY
Výstava bude tohto roku prebiehať iba v piatok a v sobotu, v nedeľu bola aj tak vždy návštevnosť poslabšia.

ONLY  AT  THE  ONE  HOTEL
Výstava bude prebiehať iba v hoteli  Crowne Plaza Bratislava.  Na prezentácie budú opäť v ponuke okrem kongresoviek (meeting rooms) aj hotelové izby na 2. poschodí.

TECHBOX  „gadgets“  ZONE
Špeciálna miestnosť určená rôznym gadgetom a technickým vychytávkam. Hlavným partnerom tejto zóny bude opäť exkluzívny časopis TECHBOX.

HEADPHONE  ZONE
Osvedčila sa minulý rok a určite má zmysel a bude tam aj tohto roku. Špeciálna miestnosť – foyer vyhradená iba slúchadlám. Každý vystavovateľ môže prispieť svojimi slúchadlami do tejto zóny, kde bude k dispozícii personál organizátora a návštevníci budú mať relatívny kľud pre sústredený “slúchadlový posluch”

ACOUSTICS  CONCERTS
V spolupráci s VŠMU zabezpečí organizátor živú akustickú hudobnú produkciu v prezentačných miestnostiach.

Takže mohlo by to byť fajn, srdečne pozývame!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *