PIONEER UDP-LX800 – konečne veľmi dôstojná náhrada za multiplayer OPPO UDP-205!!!

NISEL LIVING HI-FI

Je síce asi o štvrtinu drahší, ale vďakabohu aspoň tu je! Koľko nákupuchtivých ľudí sme stratili, keď sme po tej Jóbovke minulý rok, že firma OPPO prestala vyrábať vynikajúce 4K UHD prehrávače UDP-203 (849 EUR) a UDP-205 (1799 EUR) !!! Resp. možno sme ich ani nestratili, lebo si vlastne nemali čo kúpiť, keďže tie multiplayery nemali na trhu konkurenciu – teraz tých na “dvestopäťku” oslovujeme so skvelou ponukou na horúcu novinku od japonskej firmy PIONEER.

Model UDP-LX800 je jedným slovom bomba! Multimediálny 4K UHD Blu-ray prehrávač ponúka audiofilské riešenie v podobe 3-komorovej konštrukcie, dvoch prémiových D/A prevodníkov ESS SABRE ES9026PRO na kanál. Vymakaný je od zdroja (predimenzovaný veľkokapacitný napájací transformátor), cez zákazkové elektrolytické kondenzátory, tichučký čítací mechanizmus/optiku (prehráva UHD BD, 3D BD, BD, DVD, SACD, CD, a všetky tie napaľované hovadiny), vysoko dynamický obraz vďaka HDR 10, cez Dolby Vision, 36-bit Deep Color, či dva výstupy HDMI, dva USB vstupy, digitálny koaxiálny aj optický výstup, analógové audio výstupy nesymetrický (RCA) aj symetrický (XLR) a uctyhodnú hmotnosť 13,8 kg…No dobre, dobre: OPPO UDP-205 malo ešte naviac veľmi slušný slúchadlový zosilňovač, PIONEER ho nemá. Nevadí, Bodka.

Viac si o ňom môžete prečítať napr. TU, ale už sa objavilo pomerne dosť hodnotení, hoci je to pomerne veľmi nový produkt.

Z testov v našich končinách si dovolím upozorniť na tento:  PIONEERV UDP-LX800 review High&Style Summer 2019

Stav:  Nový, nevybalený

Záruka:  24 mesiacov

Balenie:  Originálne

Odporúčaná MOC vrátane DPH 20%:  2 299 EUR

NISEL cena teraz:  Ako OPPO to nebude, ale niečo s tým urobíme 😉

Možnosť objednania:  Áno

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *