MARK LEVINSON No.585 – odpredaj vystaveného komponentu za supercenu

NISEL LIVING HI-FI

To, či je to najlepší integrovaný zosilňovač na svete, necháme posúdiť vám. Veď už som to na inom mieste nášho webu svojho času aj napísal, citujem sa 🙂  :

 

„Viackrát sa mi stalo, že som si vo svojom obľúbenom hudobnom časopise prečítal skvelé hodnotenie na najnovší album kapely, o ktorej som síce vedel, že existuje, ale nemal som od nej žiadny album. Dva druhy prekvapení sa konali po tom ako som si kúpil recenzovaný počin: príjemné, alebo to druhé… Príjemné to bolo vtedy, keď som zistil, že na dané hudobné dielko mám taký istý (alebo veľmi podobný) názor ako recenzent. To druhé (teda nepríjemné) prekvapenie sa dostavilo vtedy, keď som si na základe takéhoto skvelého hodnotenia z pera iného recenzenta kúpil nosič, ktorý – jemne povedané – ma sklamal na celej čiare… Aj jedno aj druhé hodnotenie možno písali hudobní publicisti, ktorí už niečo v živote počuli, nejaký ten koncert navštívili… Prečo teda?   PRETOŽE HUDBA JE LÁSKA  a ako vieme, tá má tisíce podôb. Jednému blondínka, druhému čiernovláska. Jednému farárka, druhému rechtorka. Alebo jednému Karolína a druhému Karol…“🙂 Jednému klasická, druhému moderná hudba. Jednému jazz, druhému rock.“

 

Alebo možno jednému Accuphase a druhému Mark Levinson…

 

Podrobný test v češtine si môžete prečítať na  AUDIODROM-e

 

Tak. A ak by náhodou niekoho zaujímalo ešte viac informácií o zosilňovači, tak pozrite napr. tu, tu, alebo tu

Stav:  Nový, vystavený, funkčne v 100%-nom stave, naozaj zanedbateľná stopa na hornej hrane predného panelu

 

Záruka:  24 mesiacov

 

Balenie:  Originálne

 

Odporúčaná MOC vrátane DPH 20%:  pôvodná 13 900 €, nová 13 200 €

 

NISEL cena teraz:  iba 9 750 € !!!

 

Možnosť objednania:  Áno, je to aktuálny model, ale  na predvádzanie chceme kúpiť No. 585.5 (taký istý, ale so zabudovaným gramofónovým predzosilňovačom)

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *