MARK LEVINSON No.585 – po všetkých stránkach “špicenklasa”! ;-)

NISEL LIVING HI-FI

To, či je to najlepší integrovaný zosilňovač na svete, nechám posúdiť vám. Veď už som to na inom mieste nášho webu svojho času aj napísal, citujem sa 🙂  :

“Viackrát sa mi stalo, že som si vo svojom obľúbenom hudobnom časopise prečítal skvelé hodnotenie na najnovší album kapely, o ktorej som síce vedel, že existuje, ale nemal som od nej žiadny album. Dva druhy prekvapení sa konali po tom ako som si kúpil recenzovaný počin: príjemné, alebo to druhé… Príjemné to bolo vtedy, keď som zistil, že na dané hudobné dielko mám taký istý (alebo veľmi podobný) názor ako recenzent. To druhé (teda nepríjemné) prekvapenie sa dostavilo vtedy, keď som si na základe takéhoto skvelého hodnotenia z pera iného recenzenta kúpil nosič, ktorý – jemne povedané – ma sklamal na celej čiare… Aj jedno aj druhé hodnotenie možno písali hudobní publicisti, ktorí už niečo v živote počuli, nejaký ten koncert navštívili… Prečo teda?   PRETOŽE HUDBA JE LÁSKA  a ako vieme, tá má tisíce podôb. Jednému blondínka, druhému čiernovláska. Jednému farárka, druhému rechtorka. Jednému klasická, druhému moderná hudba. Jednému jazz, druhému rock.” Alebo jednému Karolína a druhému … Karol?  🙂
Alebo možno jednému Accuphase a druhému Mark Levinson…
Podrobný test v češtine si môžete prečítať na  AUDIODROM-e
Tak. A ak by náhodou niekoho zaujímalo ešte viac informácií o zosilňovači, tak pozrite napr. tu, tu, alebo tu

Stav:  Nový, nevybalený, na objednávku

Záruka:  24 mesiacov

Balenie:  Originálne

Odporúčaná MOC vrátane DPH 20%:  pôvodná 13 900 €, nová 13 200 €

NISEL cena teraz:  Dohodou

Možnosť objednania:  Áno, je to aktuálny model, ale  na predvádzanie tu máme model No. 585.5 v MOC 17 600 € (taký istý, ale so zabudovaným špičkovým gramofónovým predzosilňovačom)

 

One Response to "MARK LEVINSON No.585 – po všetkých stránkach “špicenklasa”! ;-)"
  1. Dobrý deň.
    Prosím o radu. Mám ML 585,5. Plánujem kúpiť mono prenosku Ortofon Cadenza. V prenoske je prepojený ľ+p kanál. Neviete ako je riešený phono preamp? Nebude brum/ zemniaca slučka/?
    Ďakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *