CANOR TP-10/silver – odpredaj vystaveného modelu za super cenu!

NISEL LIVING HI-FI

Prešovský výrobca CANOR (predtým Edgar) zožal veľa úspechov už so svojím prvým slúchadlovým zosilňovačom, s modelom SH-1. Z neho vychádza TP-10 ako úspešný pokračovateľ s tým, že prešiel viacerými zdokonaleniami a zmenami. Konštrukcia zostala hybridná (ale vstupná elektrónka 12AX7 bola nahradená typom 12AT7), ale zosilňovač má kompletne novú, zdokonalenú zdrojovú časť. Disponuje špičkovými operačnými zosilňovačmi firmy Burr-Brown, novými polypropylénovými kondenzátormi, tiež novým regulátorom hlasitosti (ALPS). Všetko o ňom nájdete na stránke výrobcu.

O jeho kvalite určite napovedia aj mnohé skvelé ocenenia po celom svete – za všetky napr. test v časopise HIFITEST.DE alebo v HIGH FIDELITY.PL, kde dostal ocenenie ako najlepší výrobok roku 2010!

Túto akciu sme pre vás pripravili preto, aby sme podporili predaj produktu z produkcie slovenskej firmy. Firmy, ktorá je už celé roky úspešná v zahraničí a doma o nej mnoho ľudí ani nevie… Ale na druhej strane – nedivíme sa tomu: platí predsa staré známe príslovie, že doma nikto nie je prorokom…

Stav:  Nový, nevybalený (ale u nás máme pre vás jeden na predvádzanie)

Záruka:  24 mesiacov

Balenie:  Originálne

Odporúčaná MOC vrátane DPH 20%:  790 EUR

NISEL cena teraz:  Odpredaj vystaveného modelu – iba za 550 EUR (zľava z MOC 30 % !!!)

Možnosť objednania:  Áno, v striebornej aj v čiernej farbe

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *