Výstava AUDIO VIDEO KINO 2018 – srdečne pozývame!

NISEL LIVING HI-FI

To nám ten rok zase ubehol… „Sviatok hifistov a hajendistov“ má mierne pozmenený, resp. nový názov AUDIO VIDEO KINO, nové logo a tohto roku bude opäť v dvoch bratislavských hoteloch v centre mesta – Crowne Plaza a Austria Trend Hotel – a bude to v dňoch 13. a 14.10.2018.

My, teda NISEL-áci, sa tohto roku výstavy nezúčastníme, ale aj tak vás všetkých návštevníkov našej stránky (je v štádiu prerábky, za zatiaľ nevychytané nedostatky sa ospravedlňujeme, ale budú v krátkom čase odstránené, teda asi 😉 ), vás, našich vážených zákazníkov, vašich priateľov, kamarátov, vašich rovnako postihnutých známych na ňu srdečne pozývame. A nielen na výstavu: pozývame vás aj a hlavne k nám, teda do hifištúdia NISEL na Cyprichovej 12, v Bratislave – Krasňanoch. A príďte najprv k nám a potom na výstavu!

Pýtate sa, prečo by ste mali k nám prísť a prečo najprv?

1. Lebo vás máme radi, niektorých uvidíme po roku a možno aj po dlhšej dobe, podebatíme a tak… A chceme si vás uctiť napríklad aj nejakým tým tradične dobrým pagáčikom, chlebíčkom, nealkom, pohárom vínka, alebo kahánkom whisky 😉

 

2. Prvýkrát budete mať u nás možnosť vidieť a počuť reproduktorové sústavy americkej firmy WILSON AUDIO, začíname základným stĺpovým/podlahovým modelom Sabrina, ktoré budú kŕmené… ale to už nebudeme prezrádzať. Prídete, uvidíte, zvíťazíte! Alebo sa zamilujete a tesne prehráte… WILSON AUDIO – NISEL inzercia High&Style jeseň 2018

 

3. Preto, že sme pre vás vymysleli takú malú, snáď aj milú akciu: ak si u nás za tradične super priaznivé ceny kúpite nejaké tie CD, LP či Blu-ray v cene aspoň 15 EUR, tak od nás dostanete ako darček k nákupu jednodňovú vstupenku v cene 5 EUR na uvedenú výstavu. Bez ďalších podmienok. Bodka.

 

UŽ TERAZ SA TEŠÍME NA VAŠU NÁVŠTEVU!
Vaši NISEL-áci!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *