HARMAN KARDON HD-990 – kvalitný CD-prehrávač so symetrikou a vstupom do svojho D/A-prevodníka za srandovný peniaz!

NISEL LIVING HI-FI

Naozaj sa mu dostalo najvyššieho uznania od odbornej i laickej verejnosti po celom svete – pozrite napr.  test v českom HI-FI VOICE.

 

Stav:  Secondhand, v 100%-nom stave

Záruka:  6 mesiacov

Balenie:  Originálne

Odporúčaná MOC vrátane DPH 20%:  okolo 450-400 €

NISEL cena teraz:  275 €  iba 200 €!!!

Možnosť objednania:  Nie

A nezabudnite: v prípade secondhandu je to tak, že melie iba jeden – ten naozaj prvý… 😉

 

2 Responses to "HARMAN KARDON HD-990 – kvalitný CD-prehrávač so symetrikou a vstupom do svojho D/A-prevodníka za srandovný peniaz!"
 1. Občiansky zákonník

  § 619-627 Zodpovednosť za vady predanej veci

  Zodpovednosť za vady predanej veci

  § 619
  (1) Predávajúci zodpovedá za vady, ktoré má predaná vec pri prevzatí kupujúcim. Pri použitých veciach nezodpovedá za vady vzniknuté ich použitím alebo opotrebením. Pri veciach predávaných za nižšiu cenu nezodpovedá za vadu, pre ktorú bola dojednaná nižšia cena.
  (2) Ak nejde o veci, ktoré sa rýchlo kazia, alebo o použité veci, zodpovedá predávajúci za vady, ktoré sa vyskytnú po prevzatí veci v záručnej dobe (záruka).

  § 620
  (1) Záručná doba je 24 mesiacov. Ak je na predávanej veci, jej obale alebo návode k nej pripojenom vyznačená lehota na použitie, neskončí sa záručná doba pred uplynutím tejto lehoty.
  (2) Ak ide o použitú vec, kupujúci a predávajúci sa môžu dohodnúť aj na kratšej záručnej dobe, nie však kratšej než 12 mesiacov.

  Dobrý deň, nie nechcem Vás poúčať, ale len priateľsky upozorniť na záruky, ktoré poskytujete na Vami predávaný tovar. § 620 bod 2 je dôležitý v tomto prípade.

  Ak sa mýlim, prosím opravte ma.

  Ďakujem za pochopenie.

  • Dobrý večer. Nuž vďaka, ale ak by to bolo naozaj tak, že by sme mali na secondhand – často niekoľko rokov až desiatok rokov starý – poskytovať záruku 12 mesiacov, tak to by bola samovražda a to s takouto službou radšej skončíme, najlepšie hneď a nech sa o ňu pobijú všetci tí, ktorí robia takéto zákony… Našťastie, naši zákazníci to doteraz skôr oceňovali. Podľa mňa toto žiadny súdny človek nemôže od predávajúceho žiadať, hlavne nie pri tých cenách, za ktoré sa napr. použitá elektronika dnes predáva… Ale aj tak ďakujem, myslel som si, že ktovie čo ponúkame ako nadštandard a možno ako jediná firma na Slovensku
   🙁

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *