Kašlať na maľovanie, užívajme leto! Ale vy môžete mať vymaľované už dnes. Ako? No predsa výhodným nákupom u nás!!!

NISEL LIVING HI-FI

VÝHODNÝ NÁKUP č. 1:

AYON AUDIO Epsilon  –  začneme to ultra highendom: pár vysoko výkonných elektrónkových monoblokov (každý osadený 6 x KT150, 1 x 180W v pentódovom, alebo 1 x 100W v triódovom móde, Class A) v secondhande u nás za neodolateľnú cenu! Kúpené boli u nás v 3/2015, neboli opravované, sú v 100%-nom stave a v originálnom balení a už sú u nás. Jedná sa o veľmi úspešný a stále aktuálny model v cenníkovej cene 16 500 EUR a tento pár „je k mání“  iba za  7 500 EUR (resp. 190 000 Kč) !!!

AYON Epsilon

VÝHODNÝ NÁKUP č. 2:

FOCAL Aria 948/walnut  –  najvyšší model 3-pásmovej podlahovej/stĺpovej reprosústavy z modelového radu Aria. S hrdosťou vyrobené vo Francúzsku – hlása popredný svetový výrobca reproduktorových sústav a nie je tomu inak ani v tomto prípade. Modely série Aria patria vo svojej kvalitatívnej kategórii medzi top produkty s najlepším pomerom výkon/cena, alebo ak chcete: hodnota za peniaze. Tento model je vhodný do väčšieho priestoru, povedzme viac ako 30 m2. Boli kúpené len nedávno u nás a teraz sú na predaj ako secondhand, ktorý je však ešte takmer 20 mesiacov v záruke. Majiteľa totiž „hifina“ chytila tak, že rozpredáva celú svoju aparatúru a ide do úplne iných cenových/kvalitatívnych úrovní komponentov novej zostavy… Originálne balenie a 100%-ný stav sú pri týchto zánovných, sotva rozohraných bedniach povinnosťou. Pôvodná cena 2 900 EUR/pár, teraz  iba za  2 000 EUR/pár!!!      P R E D A N É

FOCAL Aria 948 walnut

VÝHODNÝ NÁKUP č. 3:

FOCAL Aria 926/walnut – naozaj výhodný odpredaj vystaveného páru. Náš najpredávanejší a zároveň najmenší stĺpový model od francúzskeho giganta medzi výrobcami reproduktorových sústav. 3-pásmovky s predným a spodným basreflexom s hrdosťou vyrobené vo Francúzsku. Modely série Aria patria vo svojej kvalitatívnej kategórii medzi top produkty s najlepším pomerom výkon/cena, alebo ak chcete: hodnota za peniaze. Tento model je vhodný aj do menších a stredných priestorov, povedzme viac ako 20 m2. Jedná sa o odpredaj vystaveného/predvádzacieho, ale stále aktuálneho modelu. 100%-ný stav, originálne balenie a plná záruka sú u nás samozrejmosťou. Cenníková cena vyhotovenia v orechu je 2 000 EUR/pár, tento jeden pár  iba za  1 500 EUR/pár!!      P R E D A N É !!!

VÝHODNÝ NÁKUP č. 4:

FOCAL Aria 906/black high gloss – odpredaj vystaveného páru stojanových/regálových reproduktorových sústav za veľmi dobrú cenu. Jedná sa o väčší z dvoch 2-pásmových modelov Odpredaj vystaveného/predvádzacieho, ale stále aktuálneho modelu. 100%-ný stav, originálne balenie a plná záruka sú u nás samozrejmosťou. Cenníková cena vyhotovenia v čiernom vysokom lesku je 1 000 EUR, cena tohto vystaveného modelu je iba 750 EUR/pár!!!

VÝHODNÝ NÁKUP č. 5:

PARASOUND JC 2/silver – úspešný model stereo predzosilňovača konštrukcie dual mono od americkej „zosilňovačovej“ firmy. 6 nesymetrických (RCA) vstupov, z toho 2 možno prepnúť do symetriky (XLR), vysokokvalitná súčiastková základňa a remeselné spracovanie, k tomu diaľkové ovládanie a … a vôbec: ak k tomu pripočítate 100%-ný stav tohto secondhandu, originálne balenie a šesťmesačnú záruku, tak vám za danú cenu nemôže vyjsť nič iné, iba že ste si vybrali dobre! Pôvodná odporúčaná EU cena v čase kúpy bola 5 400 EUR, teraz je na predaj  iba za 3 200 EUR!!!

PARASOUND JC 2 silver

VÝHODNÝ NÁKUP č. 6:

MARTIN LOGAN Vantage/maple  –  tí z vás, ktorí sledujú našu stránku pravidelne, určite už dávnejšie zaregistrovali, že máme na predaj tieto americké hybridné reproduktorové sústavy. Nemá zmysel ďalej ich tu skladovať a tak sme sa rozhodli, že niekomu urobíme radosť. Sú v top stave, s originálnym balením a zárukou 6 mesiacov. Pôvodná cenníková EU cena bola  7 200 EUR/pár  (áno, máte pravdu, neúmerne vysoká voči domácej americkej, hoci na amerických stránkach sú ceny bez dane a dovoz do EÚ tiež niečo stojí, ale aj tak!), prerobíme na nich aj gate, ale nech idú  iba za  2 900 EUR/pár!!!

MARTIN LOGAN Vantage mapleVÝHODNÝ NÁKUP č. 7:

MARTIN LOGAN Vista/maple  –  presne tak ako vyššie uvedený model Vantage: na tomto secondhande prerobíme na nich aj gate, ale nech! Sú v top stave, s originálnym balením a zárukou 6 mesiacov. Tento model stál 5 300 EUR/pár a my vám ho ponúkame  iba za  2 200 EUR/pár!!!

MARTIN LOGAN Vista maple_1VÝHODNÝ NÁKUP č. 8:

AURUM CANTUS V10F/rosewood  –  najvyšší model highend reproduktorovej sústavy zo série „V“ od výrobcu, ktorý je známy medzi hifistami hlavne kvôli vynikajúcemu zvukovému prejavu (páskový vysokotónový menič), nedostižnej kvalite remeselného spracovania, dokonalej kvalite povrchových úprav svojich produktov a vôbec: firme AURUM CANTUS za pomer výkon/cena dávame 10/10 ! Tento pár predávame ako secondhand, boli v dobrých rukách a sú ako nové, ale sú za polovičnú cenu = skvelá príležitosť pre jedného z vás!!! Boli kúpené v ČR za 229 000 Kč (cca 9 200 EUR), teraz sú  u nás iba za  4 600 EUR/pár!!!

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt AURUM CANTUS V10F/rosewood

VÝHODNÝ NÁKUP č. 9:

CAMBRIDGE AUDIO Azur 851A/silver + CAMBRIDGE AUDIO Azur 851C/silver  –  topmodel integrovaného stereo zosilňovača a topmodel CD-prehrávača, výnimočná kvalita aj za neakciovú cenu! Teraz ako odpredaj predvádzacích modelov v 100%-nom stave a s plnou zárukou 24 mesiacov. Pôvodné cenníkové ceny:  1 700 EUR + 1 700 EUR, teraz  spolu iba  2 400 EUR!!!

CAMBRIDGE AUDIO Azur 851A + 851C

VÝHODNÝ NÁKUP č. 10:

CAMBRIDGE AUDIO Azur 351R/black  –  zvukovo veľmi vydarený model AV-receiveru 5.1 aj pre tých, ktorí síce chcú multikanál, ale s dobrým stereo zvukom a za málo peňazí. Teraz naozaj za málo peňazí: pôvodná cena bola 849 EUR, znížená bola na 699 EUR a u nás v totálnom dopredaji ho môžte mať  iba za  390 EUR!!!

CAMBRIDGE AUDIO Azur 351R

VÝHODNÝ NÁKUP č. 11:

CAMBRIDGE AUDIO AR-30/black + CAMBRIDGE AUDIO CD-30/black  –  minikomponenty z modelového radu Sonata za takúto srandovnú cenu potešia hlavne začínajúceho hifistu, alebo ako druhý hifisystém, napr. do spálne. Pôvodné cenníkové ceny : 399 EUR + 299 EUR, teraz  spolu iba 350 EUR!!!         P R E D A N É

 

CAMBRIDGE AUDIO AR-30 black

CAMBRIDGE AUDIO CD-30 black

VÝHODNÝ NÁKUP č. 12:

CLEARAUDIO Basic +  –  gramofónový korekčný predzosilňovač pre obidva typy prenosiek (MM aj MC) v secondhande u nás. Ako nový, originálne balenie a záruka ešte 12 mesiacov. Cenníková MOC  690 EUR, teraz  iba za 420 EUR!!!

VÝHODNÝ NÁKUP č. 13:

JBL Studio 270 / black  –  vystavený, predvádzací pár, aktuálny model amerických 3-pásmových reproduktorových sústav, v bezvadnom stave. Originálne balenie a plná záruka 2 roky. Cenníková MOC  699 EUR/pár, tento jeden pár  iba za  420 EUR/pár!!!

JBL Studio 270 black

VÝHODNÝ NÁKUP č. 14:

PMC Twenty 21 / oak – vystavený, predvádzací pár v bezvadnom stave, originálne balenie. Plná záruka 5 rokov. Aktuálna MOC  2 000 EUR/pár, tento jeden pár bez stojanov  iba za  1 200 EUR/pár!!!

PMC Twenty 21 on stands

VÝHODNÝ NÁKUP č. 15: 

USHER N-6300 – vystavený pár 2-pásmových stojanových/regálových reprosústav v pravej drevenej dýhe – orech (ale pripomína skôr čerešňu). Cenníková cena 1 399 €/pár, vo výpredaji  iba za 790 €/pár!!!

Na dnes toľko. Zachovajte nám priazeň, sledujte stránku a hlavne nezaváhajte ak vás niečo zaujme – máme veľa skvelých ponúk, ktoré sa týkajú zvyčajne iba jedného kusa/páru a nebudú sa opakovať!

NISEL Living Hi-Fi logo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *