SEDEM ZÁSAHOV DO ČIERNEHO!

NISEL LIVING HI-FI

VÝHODNÝ NÁKUP č. 1:

MARTIN LOGAN Vista/maple  –  presne tak ako vyššie uvedený model Vantage: na tomto secondhande prerobíme na nich aj gate, ale nech! Sú v top stave, s originálnym balením a zárukou 6 mesiacov. Tento model stál 5 300 EUR/pár a my vám ho ponúkame  iba za  2 200 EUR/pár!!!

MARTIN LOGAN Vista maple_1VÝHODNÝ NÁKUP č. 2:

AURUM CANTUS V10F/rosewood  –  najvyšší model highend reproduktorovej sústavy zo série „V“ od výrobcu, ktorý je známy medzi hifistami hlavne kvôli vynikajúcemu zvukovému prejavu (páskový vysokotónový menič), nedostižnej kvalite remeselného spracovania, dokonalej kvalite povrchových úprav svojich produktov a vôbec: firme AURUM CANTUS za pomer výkon/cena dávame 10/10 ! Tento pár predávame ako secondhand, boli v dobrých rukách a sú ako nové, ale sú za polovičnú cenu = skvelá príležitosť pre jedného z vás!!! Boli kúpené v ČR za 229 000 Kč (cca 9 200 EUR), teraz sú  u nás iba za  4 600 EUR/pár!!!

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt AURUM CANTUS V10F/rosewood

VÝHODNÝ NÁKUP č. 3:

CAMBRIDGE AUDIO Azur 351R/black  –  zvukovo veľmi vydarený model AV-receiveru 5.1 aj pre tých, ktorí síce chcú multikanál, ale s dobrým stereo zvukom a za málo peňazí. Teraz naozaj za málo peňazí: pôvodná cena bola 849 EUR, znížená bola na 699 EUR a u nás v totálnom dopredaji ho môžte mať  iba za 450 EUR!  400 EUR!!

CAMBRIDGE AUDIO Azur 351R

VÝHODNÝ NÁKUP č. 4:

CLEARAUDIO Basic +  –  gramofónový korekčný predzosilňovač pre obidva typy prenosiek (MM aj MC) v secondhande u nás. Ako nový, originálne balenie a záruka ešte 12 mesiacov. Cenníková MOC  690 EUR, teraz  iba za 420 EUR!!!

VÝHODNÝ NÁKUP č. 5:

JBL Studio 270 / black  –  vystavený, predvádzací pár, aktuálny model amerických 3-pásmových reproduktorových sústav, v bezvadnom stave. Originálne balenie a plná záruka 2 roky. Cenníková MOC  699 EUR/pár, tento jeden pár  iba za  420 EUR/pár!!!

JBL Studio 270 black

VÝHODNÝ NÁKUP č. 6:

PMC Twenty 21 / oak – vystavený, predvádzací pár v bezvadnom stave, originálne balenie. Plná záruka 5 rokov. Aktuálna MOC  2 000 EUR/pár, tento jeden pár bez stojanov  iba za  1 200 EUR/pár!!!

PMC Twenty 21 on stands

VÝHODNÝ NÁKUP č. 7: 

USHER N-6300 – vystavený pár 2-pásmových stojanových/regálových reprosústav v pravej drevenej dýhe – orech (ale pripomína skôr čerešňu). Cenníková cena 1 399 €/pár, vo výpredaji  iba za 840 EUR/pár!!!

Zachovajte nám priazeň, sledujte stránku a hlavne nezaváhajte ak vás niečo zaujme – máme veľa skvelých ponúk, ktoré sa týkajú zvyčajne iba jedného kusa/páru a nebudú sa opakovať!

NISEL Living Hi-Fi logo

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *