No, nemám to ešte všetko pripravené na odpal, ale váš enormný záujem o obsah tejto podstránky ma presviedča o tom, že železo treba kovať, kým je žeravé – tak teda poďme na to:

PREKVAPENIE č. 1:

AYON AUDIO Epsilon  –  začneme to ultra highendom: pár vysoko výkonných elektrónkových monoblokov (každý osadený 6 x KT150, 1 x 180W v pentódovom, alebo 1 x 100W v triódovom móde, Class A) v secondhande u nás za neodolateľnú cenu! Kúpené boli u nás v 3/2015, neboli opravované, sú v 100%-nom stave a v originálnom balení a ešte sú u majiteľa – nášho zákazníka, v Brne. Jedná sa o veľmi úspešný a stále aktuálny model v cenníkovej cene 16 500 EUR a tento pár „je k mání“  iba za  7 500 EUR (resp. 190 000 Kč) !!!

AYON Epsilon

PREKVAPENIE č. 2:

AYON AUDIO CD-5s  –  jeden z najlepších CD-prehrávačov, aký sme tu kedy mali, ale asi najmuzikálnejší vôbec! Nazývali sme ho aj „digitálny gramofón“, pretože jeho zvuk je analógovo teplý. Teplý, ale nie temný. Vďaka takýmto strojom si cédéčko ešte pekných pár rokov požije, nebojte sa, majitelia zbierok hudby na CD! Je skvelé, že je zvukovo skvelý, ale to je len jeden z bonusov tejto mašiny: ďalšími sú napr. možnosť použitia ako analógového predzosilňovača, alebo ako externého DAC, vynikajúca kvalita remeselného spracovania, robustná konštrukcia, ale aj nádherný dizajn. Kúpený boli u nás v 10/2014, nebol opravovaný, je v 100%-nom stave a v originálnom balení. Ak uvážite, čo všetko v tomto komponente dostávate, tak vám z toho vyjde, že ani jeho pôvodná cenníková cena 8 000 EUR nebola vôbec prehnaná. Za cenu v našom secondhande však „vůbec není o čem“:  4 000 EUR!!!

P R E D A N Ý !!!

AYON CD-5s

AYON CD-5s rear

 

PREKVAPENIE č. 3:

LUXMAN L-590 AX  –  špičkový, referenčný stereo zosilňovač „Class A“, najvyšší integrovaný zosilňovač od japonskej stálice na highendovom nebi. Produkt je od zákazníka z ČR a bol kúpený doma (teda v ČR), z distribúcie pre ČR a SR, p. Daniel Křeček. Je to teda secondhand, ale v 100%-nom stave, resp. v stave nového kusa, v originálnom balení. Máte možnosť vyskúšania u nás v showroome, príp. po dohode aj vo vašich domácich podmienkach. Dáme vám naň nad rámec zákona záruku 6 mesiacov. Jeho pôvodná cena bola 215 870 Kč (cca 8 600 EUR), teraz je na predaj za možno aj zbytočne nízku cenu:  iba za  4 600 EUR!!!

P R E D A N Ý !!!

LUXMAN L-590 AX

PREKVAPENIE č. 4:

FOCAL Aria 948/walnut  –  najvyšší model 3-pásmovej podlahovej/stĺpovej reprosústavy z modelového radu Aria. S hrdosťou vyrobené vo Francúzsku – hlása popredný svetový výrobca reproduktorových sústav a nie je tomu inak ani v tomto prípade. Modely série Aria patria vo svojej kvalitatívnej kategórii medzi top produkty s najlepším pomerom výkon/cena, alebo ak chcete: hodnota za peniaze. Tento model je vhodný do väčšieho priestoru, povedzme viac ako 30 m2. Boli kúpené len nedávno u nás a teraz sú na predaj ako secondhand, ktorý je však ešte takmer 20 mesiacov v záruke. Majiteľa totiž „hifina“ chytila tak, že rozpredáva celú svoju aparatúru a ide do úplne iných cenových/kvalitatívnych úrovní komponentov novej zostavy… Originálne balenie a 100%-ný stav sú pri týchto zánovných, sotva rozohraných bedniach povinnosťou. Pôvodná cena 2 900 EUR/pár, teraz iba za  2 000 EUR/pár!

FOCAL Aria 948 walnut

PREKVAPENIE č. 5:

PARASOUND JC 2/silver – úspešný model stereo predzosilňovača konštrukcie dual mono od americkej „zosilňovačovej“ firmy. 6 nesymetrických (RCA) vstupov, z toho 2 možno prepnúť do symetriky (XLR), vysokokvalitná súčiastková základňa a remeselné spracovanie, k tomu diaľkové ovládanie a … a vôbec: ak k tomu pripočítate 100%-ný stav tohto secondhandu, originálne balenie a šesťmesačnú záruku, tak vám za danú cenu nemôže vyjsť nič iné, iba že ste si vybrali dobre! Pôvodná odporúčaná EU cena v čase kúpy bola 5 400 EUR, teraz je na predaj  iba za 3 200 EUR!!!

PARASOUND JC 2 silver

PREKVAPENIE č. 6:

MARTIN LOGAN Vantage/maple  –  tí z vás, ktorí sledujú našu stránku pravidelne, určite už dávnejšie zaregistrovali, že máme na predaj tieto americké hybridné reproduktorové sústavy. Nemá zmysel ďalej ich tu skladovať a tak sme sa rozhodli, že niekomu urobíme radosť. Sú v top stave, s originálnym balením a zárukou 6 mesiacov. Pôvodná cenníková EU cena bola  7 200 EUR/pár  (áno, máte pravdu, neúmerne vyoká voči domácej americkej, hoci na amerických stránkach sú ceny bez dane a dovoz do EÚ tiež niečo stojí, ale aj tak!), prerobíme na nich aj gate, ale nech idú iba za  2 900 EUR/pár!!!

MARTIN LOGAN Vantage maplePREKVAPENIE č. 7:

MARTIN LOGAN Vista/maple  –  presne tak ako vyššie uvedený model Vantage: na tomto secondhande prerobíme na nich aj gate, ale nech! Sú v top stave, s originálnym balením a zárukou 6 mesiacov. Tento model stál 5 300 EUR/pár a my vám ho ponúkame iba za  2 200 EUR/pár!!!

MARTIN LOGAN Vista maple_1PREKVAPENIE č. 8:

AURUM CANTUS V10F/rosewood  –  najvyšší model highend reproduktorovej sústavy zo série „V“ od výrobcu, ktorý je známy medzi hifistami hlavne kvôli vynikajúcemu zvukovému prejavu (páskový vysokotónový menič), nedostižnej kvalite remeselného spracovania, dokonalej kvalite povrchových úprav svojich produktov a vôbec: firme AURUM CANTUS za pomer výkon/cena dávame 10/10 ! Tento pár predávame ako secondhand, boli v dobrých rukách a sú ako nové, ale sú za polovičnú cenu = skvelá príležitosť pre jedného z vás!!! Boli kúpené v ČR za 229 000 Kč (cca 9 200 EUR), teraz sú u nás iba za  4 600 EUR/pár!!!

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt AURUM CANTUS V10F/rosewood

PREKVAPENIE č. 9:

CAMBRIDGE AUDIO Azur 851A/silver + CAMBRIDGE AUDIO Azur 851C/silver  –  topmodel integrovaného stereo zosilňovača a topmodel CD-prehrávača, výnimočná kvalita aj za neakciovú cenu! Teraz ako odpredaj predvádzacích modelov v 100%-nom stave a s plnou zárukou 24 mesiacov. Pôvodné cenníkové ceny:  1 699 EUR + 1 699 EUR, teraz  spolu iba  2 380 EUR!!!

CAMBRIDGE AUDIO Azur 851A + 851C

PREKVAPENIE č. 10:

CAMBRIDGE AUDIO Azur 351R/black  –  zvukovo veľmi vydarený model AV-receiveru 5.1 aj pre tých, ktorí síce chcú multikanál, ale s dobrým stereo zvukom a za málo peňazí. Teraz naozaj za málo peňazí: pôvodná cena bola 849 EUR, znížená bola na 699 EUR a u nás v totálnom dopredaji ho môžte mať  iba za  390 EUR!!!

CAMBRIDGE AUDIO Azur 351R

PREKVAPENIE č. 11:

CAMBRIDGE AUDIO AR-30/black + CAMBRIDGE AUDIO CD-30/black  –  minikomponenty z modelového radu Sonata za takúto srandovnú cenu potešia hlavne začínajúceho hifistu, alebo ako druhý hifisystém, napr. do spálne. Pôvodné cenníkové ceny : 399 EUR + 299 EUR, teraz spolu iba 400 EUR!!!

 

CAMBRIDGE AUDIO AR-30 black

CAMBRIDGE AUDIO CD-30 black

PREKVAPENIE č. 12:

CAMBRIDGE AUDIO Azur 851N/silver  –  vysokokvalitný highend streamer, ovenčený superlatívmi, víťaz viacerých ankiet o výrobok roka, ktorý asi potenciálnemu záujemcovi netreba nijako zvlášť predstavovať. Máme už iba jeden kus, strieborný, nevybalený, s plnou zárukou 2 roky a s darčekom v podobe  CAMBRIDGE BT 100  za supercenu v dopredaji skladu: z pôvodnej cenníkovej ceny 1 699 EUR + 99 EUR teraz spolu  za skvelých 1 300 EUR!!!    P R E D A N Ý

CAMBRIDGE AUDIO Azur 851N silverCAMBRIDGE AUDIO Azur 851 silver back

 

PREKVAPENIE č. 13:

AUDIO PHYSIC Yara/maple  –  reproduktorové sústavy z najúspešnejšej a podľa mnohých zvukovo najlepšej prvej generácie, secondhand, zľahka poškodené (nie meniče!), ale nič dramatické. Funkčne úplne v poriadku, bez balenia, pôvodná cena  1 759 EUR/pár, teraz  iba za 550 EUR/pár!!!

AUDIO PHYSIC Yara maple

PREKVAPENIE č. 14:

JBL Studio 270 / black  –  vystavený, predvádzací pár, aktuálny model amerických 3-pásmových reproduktorových sústav, v bezvadnom stave. Originálne balenie a plná záruka 2 roky. Cenníková MOC  699 EUR/pár, tento jeden pár iba za  450 EUR/pár!!!

JBL Studio 270 black

PREKVAPENIE č. 15:

PMC Twenty 21 / oak – vystavený, predvádzací pár v bezvadnom stave, originálne balenie. Plná záruka 5 rokov. Aktuálna MOC  2 000 EUR/pár, tento jeden pár bez stojanov  iba za  1 200 EUR/pár!!!

PMC Twenty 21 on stands

Na dnes toľko. Zachovajte nám priazeň, sledujte stránku a hlavne nezaváhajte ak vás niečo zaujme – máme veľa skvelých ponúk, ktoré sa týkajú zvyčajne iba jedného kusa/páru a nebudú sa opakovať!

NISEL Living Hi-Fi logo

Tagged with:  

2 Responses to Čarovný čas Vianoc je nateraz za nami, ďalší v nedohľadne… ale zopár prekvapení vo firme NISEL pre vás ešte máme!!!

 1. drecpy píše:

  Tak prajeme mocné vykročenie do Nového roka, Všetko zlé nech Vás obíde – širokým oblúkom. A tešíme sa na avizované novinky. Našu vášeň pre zvuk treba stále niečím „prikrmovať“ Ed

  • admin píše:

   Pozdravujeme Vás, pán doktor, a ďakujeme za tie slová i za to, že nás máte stále v merku, resp. našu stránku 🙂
   A keď pôjdete do BA, tak nás neobiďte – ste vždy vítaný, ale to už asi viete! JM

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *