Nehovorte, že na ne nemáte – možno máte…

B&W BOWERS & WILKINS 802D cherryNajprv zabudnite na voľakedajšiu európsku odporúčanú predajnú cenu (12 600 EUR/pár), alebo aj na cenu bez dane pre Spojené štáty americké (15 000 USD/pár)

Potom si prečítajte o nich testy z celého sveta a zistíte, že tí ktorí hodnotili ich zvukové kvality a pomer výkon cena o nich často píšu ako o najlepších reproduktorových sústavách aké dovtedy táto britská megafirma vyrobila!

Teraz už viete, že sa nejedná len o nejaké tie ďalšie reprosústavy, ale o skutočný skvost a navyše z času, keď výrobcom pri určovaní koncovej predajnej ceny až tak veľmi ne…..o (nešibalo som myslel) ako je to často, bohužiaľ, dnes…. Teraz už len utvrdiť sa, že nami ponúkaná cena naozaj nemá v Európe konkurenciu: a tak navštívte stránku, ktorú občas niektorí zákazníci zvyknú otrepávať o hlavu obchodníkom s hifitechnikou so slovami: “A videli ste, koľko to stojí na  Audiomarkte???”  :-)

Až doteraz je to v poriadku? Tak fajn, tešíme sa, lebo už by ste mali volať, mailovať atď. Ale pre istotu: Chcete si byť istí, že ani v tejto našej super prosperujúcej gubernii táto cena nemá konkurenciu? Super, ste veľmi rozumní ľudia, pretože hoci je cena veľmi, naozaj veľmi priaznivá, aj tak to nie je zase úplne málo peňazí, úplne to chápeme! Skontrolujte teda pre istotu aspoň niektoré inzertné portály u nás doma a v susedných štátoch na našom obľúbenom  flanger.sk  do vzdialenosti povedzme 1000 km od BA.

Že ste ani tu za podobnú cenu nenašli žiadne  B&W BOWERS & WILKINS 802D,  ale iba ich staršieho brata, model Nautilus 802 ? Áno, je to tak, za takú cenu ako ich máme my neboli a zatiaľ nie sú na predaj nikde!!!

Tak dobre, už vás nebudeme preháňať po informačnej diaľnici, tu sú fakty o stave a cene:

Stav:  Secondhand, v 100%-nom stave

Záruka:  6 mesiacov

Balenie:  Originálne

Odporúčaná MOC vrátane DPH 20%v čase predaja:  12 600 €/pár

NISEL cena teraz:  5 500 €/pár (zľava z cenníkovej ceny 56%!!!)

Možnosť objednania:  Nie, ale na trhu je aktuálny model 802 D3 v cene  22 000 EUR/pár….

A nezabudnite: v prípade secondhandu je to tak, že melie iba jeden – ten naozaj prvý… ;-)

DOPĹŇAM  TÚTO  INFORMÁCIU  DNES, TEDA  21.12.2017  o  16.15 HOD.:

- NECELÝ JEDEN DEŇ PO TOM AKO SOM SEM DAL TENTO ČLÁNOK SÚ

R E Z E R V O V A N É ! ! !

Dopísané  22.12.2017:   P R E D A N É ! ! !

(tuším náš nový rýchlostný rekord v predaji secondhandu…)

:-)

NISEL Living Hi-Fi logo

Tagged with:  

2 Responses to B&W BOWERS & WILKINS 802D / cherry – to tu ešte nebolo! (a asi ani nikde inde na tomto našom Starom kontinente!!!)

  1. Dalibor Melchiory hovorí:

    To je naozaj vynikajúca cena, myslím, že nastávajúci majiteľ bude určite spokojný :) pán Michalec, prajem krásne pokojné sviatky a Šťastný Nový Rok Vám a Vaši blízkym :) s pozdravom D.M.

  2. Martin Buzinkay hovorí:

    Fíha, niekto mal parádne Vianoce! :-)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>