Návštevníci našej stránky si možno spomenú, že na sklonku roka 2016 a začiatkom roka 2017 sme mali na našej stránke nenormálne výhodné ceny asi na päť, či šesť modelov slúchadiel od tejto rýchlo stúpajúcej hviezdy na poli slúchadlového posluchu, teda čínskej firmy HIFIMAN. Teraz to síce nie je toľko modelov, ale história sa opakuje a tri najzaujímavejšie z nich budú v takejto akcii aj teraz, na konci leta. Akcia je podporená výrobcom, bez neho by to nešlo: predajné MOC v akcii sú totiž oveľa nižšie ako “normálne” veľkoobchodné ceny pre nás, obchodníkov! Ak to s nákupom slúchadiel myslíte vážne, tak príliš neváhajte – akcia síce iba začína, ale počet kusov v akcii nie je neobmedzený a určite skončí najneskôr 30.septembra 2017!

A o ktoré modely sa teda jedná? Sú to:

HIFIMAN HE 560

Nové vylepšené planárno-magnetické slúchadlá a aktuálna špička v segmente HiFi slúchadiel, ktorá očarila už nejedného kritika. Pre najlepší posluch je potrebný vhodný zosiľnovač. Frekvenčný rozsah 15-50000Hz, impedancia 50 +/- 8 Ohm, citlivosť 90 dB, hmotnosť 375 g, 2m kábel pre slúchadlá, adaptér z 3.5mm na 6.35 mm

Akciová cena: z pôvodných 899 EUR dočasne na  iba 499 EUR

HIFIMAN HE-560DOPÍSANÉ 12.09.:  UŽ  DORAZILI,  UŽ  PREDÁVAME !!! ;-)

HIFIMAN HE 400i

HE-400i sú veľké planár-magnetické slúchadlá, ktoré ponúkajú vysoký výkon a vynikajúcu presnosť zvuku. Nestratia sa doma, ani v profesionálnom štúdiu. Vysoký komfort počúvania zabezpečujú nové technológie, vďaka ktorým sú slúchadlá o 30% ľahšie ako iné slúchadlá tejto triedy. Frekvenčná odozva 20Hz – 35kHz, 3,5mm jack. impedancia 35Ohmov, efektivita 93 dB/mW.

Akciová cena: z pôvodných 449 EUR dočasne na  iba 249 EUR

HIFIMAN HE-400iDOPÍSANÉ 11.09.:  UŽ  DORAZILI,  UŽ  PREDÁVAME !!! ;-)

HIFIMAN Edition S

Edition S sa môžu používať ako otvorené, alebo uzatvorené slúchadlá, podľa použitia krytiek na vonkajšej strane ušníc, ktoré sú osadené vynikajúcim magnetodynamickým meničom s priemerom 50 mm. Technické parametre, kvalitné vyhotovenie slúchadiel ako aj priloženého cestovného balenia sú zárukou, že tieto slúchadlá sú skvelou voľbou. Veľkou výhodou je aj optimálna váha – iba 248 g, vďaka ktorej sa tieto slúchadlá stávajú ideálnym spoločníkom aj na čas strávený mimo domova. Frekvenčný rozsah: 15 – 22000 Hz, citlivosť: 113 dB, impedancia: 18 Ohm, konektory 3.5 mm / 6.35 mm Jack. Teraz v akcii bielej aj v čiernej farbe!

Akciová cena: z pôvodných 249 EUR dočasne na  iba 149 EUR

HIFIMAN Edition S whiteDOPÍSANÉ 11.09.:  UŽ  DORAZILI,  UŽ  PREDÁVAME !!! ;-)

NISEL Living Hi-Fi logo

Tagged with:  

14 Responses to HIFIMAN – akcia na začiatok školského roka!

 1. Rudolf hovorí:

  Edition S tentoraz aj v ciernej? Dakujem

 2. Imrich hovorí:

  Pecka akcia. Všimol som si toho už na hifiman.com, ale váhal som s objednaním mimo EU. Teraz už môžem nakupovať za podobné ceny aj u nás.

  • admin hovorí:

   ;-) … a vlastne za lepšie ceny ak uvážime, že na amerických stránkach sú uvedené ceny bez dane… Tak smelo do toho!

   • Imrich hovorí:

    Dobrý deň, už ich máte skladom? Sú HE-560 so šrubovacím, alebo s JACK konektorom na strane mušlí?

    • admin hovorí:

     Dobrý deň,
     už tu máme aj HE-560 a viacerí ste sa pýtali, či budú s “bajonetmi” alebo už s “džekmi” na kábli, na strane mušlí: takže sú s “džekmi” 3,5mm.
     S pozdravom
     JM

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>