Leto je v plnom prúde, ale obchod sa relatívne celkom hýbe, teda aspoň my máme – aj vďaka vám – práce dosť, čo nás teší! A tak sme sa rozhodli potešiť aj my vás: až do konca letných prázdnin dostanete od nás tento luxusný kontaktný elektrický gril ku každému nákupu nad 800 EUR úplne zadarmo! A týka sa to celého nášho sortimentu – teda nových produktov, ale aj secondhandu!!! Pýtate sa prečo? Nuž iba tak, aby sme mali radosť, že vy máte radosť, preto!  ;-)

ECG KG 300 DeLuxe_3

Zapekanie, grilovanie, alebo barbecue? Žiadny problém! Tento vymakaný elektrický kontaktný gril s výkonom až 2000 W vám perfektne pripraví hoci aj takéto pohostenie:

ECG KG 300 DeLuxe_1

Bez ďalších podmienok, či záväzkov, len tak, ako darček k nákupu. Záleží iba na vás, či vás bude tešiť v záhrade, alebo v kuchyni. A záleží opäť iba na vás, či si vyberiete nás ako dodávateľa ľubovoľného nového hifi komponentu (aj takého, ktorý ste nenašli na našej stránke, len sa nás opýtajte, či a za koľko ho vieme dodať), alebo produktu z nášho secondhandu.

ECG KG 300 DeLuxe BBQ

A ak by si tento gril chcel niekto kúpiť, tak nech sa páči, aj to sa dá, skladom ich máme dosť:

Stav:  Nový, nevybalený – ale jeden, zahorený a rozohriaty, máme u nás v showroome   :-)

Záruka:  24 mesiacov

Balenie:  Originálne

Odporúčaná MOC vrátane DPH 20%:  79,90 EUR/kus

NISEL cena teraz:  74,90 €/kus

Možnosť objednania:  Áno

Tak prečo by ste mali hifinu nakupovať inde, keď u nás to máte za rovnakú,

alebo aj za lepšiu cenu a ešte aj s milým darčekom?  ;-)

NISEL Living Hi-Fi logo

Tagged with:  

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>