ECG KG 300 DeLuxe – toto nie je áčkový integráč, ani elektrónkový zosilňovač… :-)

Leto je v plnom prúde, ale obchod sa relatívne celkom hýbe, teda aspoň my máme – aj vďaka vám – práce dosť, čo nás teší! A tak sme sa rozhodli potešiť aj my vás…

Tagged with:  

METAL CHURCH – jeden z mojich nesplnených snov sa splní 08.08.2017 v Majestic Music Club Bratislava!!!!!!!

Kto z vás pričuchol “trochu viac” k heavy metalu skôr ako tento hudobný štýl dostali slaďáky aj do mainstreamových hitparád, teda povedzme v 80-ych rokoch minulého storočia, tak by vám kalifornská skupina METAL CHURCH nemala byť neznáma. Pre mňa sa stal ich prvý album z roku 1984 ihneď etalónom a učebnicou tvrdej muziky a kapela na dlhé roky jednou z mojich najobľúbenejších vôbec!!! A už asi tri týždne sa slastne a šťastne pozerám na svet a odpočítavam dni do ich koncertu v Bratislave, Neskutočné…

 

Šperk sa chváli sám…

… ale kto pochváli vás/nás, ak nie vy/my sami? A tak sa, pri všetkej skromnosti, aj my musíme pochváliť ;-)

Tagged with:  

Tým, ktorí uvažujú nad nákupom DA-prevodníka s DSD…

VŠELIČO, by admin

Od potenciálnych zákazníkov – záujemcov o kúpu DA-prevodníka – občas počúvame, že vlastne ani nie je dôvod hnať sa za prevodníkmi s vysokým rozlíšením, že sa nedá zohnať “vhodné krmivo” (rozumej: muzika) pre ne. Je i nie je to pravda, na nelegálne sťahovanie vás navádzať nebudeme, ale tu je niečo legálne (rozkliknite nadpis).

 

Poďte na skvelých ROYAL HUNT do Randalu!

VŠELIČO, by admin

Pamätáte sa? Pred dvomi rokmi sme pozývali na ich koncert v Randale. Koncert bol fantastický, hoci účasť bola na zaplakanie slabá… Nenechajte si teraz ujsť túto skvelú príležitosť, nezaváhajte a príďte… (rozkliknite nadpis)

 

Pobavili sme sa na príspevku na jednom inzertnom portáli – super!!!

VŠELIČO, by admin

Môj brat chce predať nejaké hifikomponenty a tak som sa pozeral po okolitých trhoch, či sú také resp. podobné komponenty na predaj a ako sa pohybujú ich ceny. Na jednom českom portáli som našiel niečo, čo ma pobavilo a povedal som si, že vám to tiež podsuniem na pobavenie – rozkliknite… :-)

 

MILO STE NÁS PREKVAPILI, NAOZAJ VEĽMI PEKNE ĎAKUJEME…

VŠELIČO, by admin

Viac-menej náhodou sme niečo hľadali na stránke českého internetového magazínu Hi-Fi Voice a čo sme tam uvideli?

 

OPERATION MINDCRIME

VŠELIČO, by admin

01.12.2015 bude v našich končinách vcelku nevídaný (u nás zďaleka nevypredaný klubový) koncert – a dnes som sa dozvedel, koľko vstupeniek je vlastne predaných… Hanbím sa za prog-rock-(metal?)-skveláhudba publikum, ale ešte to máte možnosť vylepšiť. Ako? Svojou účasťou!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

TEAC SL-D 930 – získajte si ju napr. aj takýmto milým retrom :-)

Tomuto sa povie “Naozaj úspešný produkt”! Po uvedení modelu TEAC SL-D 90 cca pred 12-13 (?) rokmi je toto už piata (!) generácia, ktorej dizajn sa prakticky rokmi nezmenil, iba pribúdajú funkcie/výbava a niekedy sa menia farby. Takže smelo do toho!

Tagged with: