Články Currently viewing the category: "Ostatné nezaradené príslušenstvo"

Toto je jeden zo zriedkavých, ba priam vzácnych príkladov výrobcov highendových produktov – tu gramofónov – ktoré síce nie sú lacné, ale ich ceny ešte zďaleka nie sú také uletené, ako zvukovo porovnateľné produkty od konkurenčných firiem! A spracovanie? DOKONALÉ!!! Aj preto sme túto…(Read More)

Kupovať si za cca 200 – 100 EUR presnú elektronickú váhu na nastavenie zvislej sily na hrot gramofónovej prenosky kvôli naozaj zriedkavému použitiu nám príde predsalen „trošku“ zbytočné. Keď však takáto váha stojí 49 EUR, tak to (čiastočne) mení pohľad na vec…(Read More)

ACCUPHASE sme začali predávať ešte na sklonku minulého tisícročia a hifisti-hajendisti vedia, že v minulosti a i dnes je posluchové štúdio firmy NISEL jediným miestom v SR (a českí zákazníci hovoria, že aj v ČR…), kde si zákazník môže nielen objedna…(Read More)

Bluehorizon je sesterská firma známejšej spoločnosti IsoTek, ktorá vyvíja a vyrába praktické doplnky pre audio zariadenia. Jej neveľký, ale o to zaujímavejší sortiment je vyrábaný v Európe. My sme – v podstate pre vás – kúpili tento prístroj, ktorý budete mať odteraz možnosť u…(Read More)

LUXMAN JPT-10

NISEL LIVING HI-FI

Pre tých, ktorí na ceste k maximálnemu využitiu zakúpených komponentov riešia aj najmenšie detaily…(Read More)