GOLDENEAR TECHNOLOGY – cenník 2017

Je obdivuhodné, čo firna GOLDENEAR TECHNOLOGY za taký krátky čas (zal. r. 2010, Maryland, USA) dosiahla na prepchatom trhu s reproduktorovými sústavami najvyššej triedy. Ale pozor: najvyššej ZVUKOVEJ triedy, nie na ryžovisku so stotisícovými a drahšími (často) nezmyslami.
Teraz rozmýšľam, prečo som nenapísal jednoducho a priamo, že GOLDEN EAR valcuje konkurenciu!!!

Tagged with:  

REVEL si rozhodne zaslúži viac vašej pozornosti: Nové, nižšie ceny v aktualizovanom cenníku na rok 2018

Ponuku reproduktorových sústav rozširujeme o reproduktory na zabudovanie do stropu, do stien a konečne boli pre Európu certifikované aj vynikajúce aktívne subwoofery. K dispozícii je teda kompletný výrobný program tejto skvelej americkej firmy spod krídel HARMAN INTERNATIONAL (o.i. aj AKG, JBL, JBL/Synthesis, Infinity, Mark Levinson, Lexicon, Studer, Soundcraft,..)

Tagged with:  

Pozrite si a inšpirujte sa kompletným aktuálnym programom francúzskej stálice na nebi reproduktorových sústav

 Zopár riadkov z histórie i zo súčasnosti firmy CABASSE   „Live sound emotions.“ – slogan spoločnosti Cabasse France presne vystihuje zámer, ktorý sa konštruktéri tejto značky snažia už desiatky rokov napĺňať. Reproduktorová sústava má byť predovšetkým dokonalým nástrojom na prenesenie ohromujúcich zážitkov zo živých vystúpení umelcov do domáceho prostředia. Práve tento prístup dal vzniknúť mnohým legendám […]

Tagged with:  
Tagged with:  

FOCAL – produktový cenník popredného francúzskeho/svetového výrobcu reproduktorových sústav

Pretože mnohí z vás – návštevníkov našej stránky – si myslia, že u nás je možné kúpiť iba to, čo máme na stránke, rozhodli sme sa postupne dať na stránku kompletné cenníky odporúčaných predajných cien, napr. aj produktov FOCAL. To, na akej cene sa nakoniec dohodneme v štúdiu, to je naša vec, teda dohoda predávajúceho a kupujúceho. A ak nemá niekto nezmyselné požiadavky, tak s nami sa na cene dohodne…

Tagged with:  
Tagged with:  

ATOHM – zvuková lahôdka medzi reproduktorovými sústavami!

U nás je to málo známa francúzska značka, ktorá nás očarila na tohtoročnom veľtrhu Highend Munich / Muenchen / alebo ak chcete Mníchov 2011. Neverili sme vlastným ušiam, hanbili sme sa za neznalosť tohto skvostu za relatívne zaplatiteľný peniaz a zároveň za (finančnú) neschopnosť začať spoluprácu na úrovni, ktorú by si tieto zvodné Francúzky zaslúžili… Nevyhrali sme cenu Riaditeľstva daňových úradov Slovenska, ale vo všetkej skromnosti sme začali, tešíme sa z reakcií doterajších poslucháčov a ostatných na posluch srdečne pozývame!

Tagged with:  

POLESTAR V-C1/cherry

Od tohto výrobcu máme na stránke za veľmi výhodné ceny jeden pár stĺpových reprosústav, jeden pár stojanových reprosústav a toto (myslím POLESTAR V-C1) je centrálny reproduktor… Stále vám nič nenapadá ???

Tagged with: