FOCAL Grande Utopia EM/black – najvyšší model a absolútna referencia v programe francúzskeho výrobcu reproduktorových sústav za supercenu v našom secondhande!

Môžete namietať, že aj keď nie sú ani za polovičnú cenu, aj tak by ste si za to mohli kúpiť dve slušné autá. To je pravda, ale dajte si do vašej obývačky dve autá… 🙂

Tagged with:  
Tagged with:  

REVEL Ultima Studio 2 – po čase opäť v našej posluchovke!

Pýtate sa ako sa na dnešnom trhu so špičkovou elektronikou môže udržať firme ako je tá naša? Nuž okrem nášho tradične netradičného prístupu k zákazníkom máme aj zaujímavé a často rokmi overené produkty, ktoré slovenskí (a niekedy ani českí) hifisti-hajendisti nemajú kde inde vidieť a počuť. No a samozrejme dobré ceny, ktoré sú tiež jedným z dôležitých parametrov dobrého obchodu. Takými produktmi z nášho portfólia sú napr. aj tie spod krídel nadnárodného združenia HARMAN International Industries – pravdepodobne poznáte chronicky známe značky HARMAN/KARDON, JBL, INFINITY, AKG, A&R CAMBRIDGE (že túto nie? ale áno! je to ARCAM!), tí znalejší možno JBL SYNTHESIS, MARK LEVINSON, LEXICON, dbx, CROWN ai. – alebo našu skvelú reproduktorovú značku REVEL!

Tagged with:  

GATO AUDIO – to nie je iba ďalšia dizajnovka, je to VYNIKAJÚCO HRAJÚCA DIZAJNOVKA!!!

Naozaj nemáme príliš chuť rozširovať naše portfólio značiek z oblasti špičkového audia, ale skôr robiť dobre a ešte lepšie predaj toho, čo už máme v ponuke. Ale po krásnej prezentácii na varšavskej Audio Video Show 2017 sa nedalo inak, lebo okrem toho, že majú elegantný dizajn a naozaj luxusné vyhotovenie, ešte aj vynikajúco hrajú!

Tagged with:  
Tagged with:  

DYNAUDIO Contour S3.4LE/mocca HG – opäť niečo super v secondhande u nás – a ako vždy za veľmi slušný peniaz!

Úspešný model stĺpových reprosústav v ešte úspešnejšej limitovanej edícii od asi najúspešnejšej dánskej firmy z oblasti audio produktov!
Dobrá rada ako vždy: teraz naozaj nezaváhajte…

Tagged with:  
Tagged with:  

Výsledky ankety internetového magazínu HI-FI VOICE zverejnené!!! Ďakujeme veľmi pekne!

Ďakujeme všetkým, ktorí ste sa zapojili do ankety a dali hlas produktom z nášho portfólia a prípadne aj nám! Tri tretie miesta v produktoch a NISEL ako druhý najobľúbenejší predajca v ČR a SR – to sa len tak nevidí!!! Ď A K U J E M E ! ! !

Tagged with:  

HARBETH v roku 2017 oslavuje 40 rokov – tu je aktuálny cenník

Využite ponuku možnosti nákupu vybraných modelov aj vo výročných, limitovaných sériách!

Tagged with:  

GOLDENEAR TECHNOLOGY – cenník 2017

Je obdivuhodné, čo firna GOLDENEAR TECHNOLOGY za taký krátky čas (zal. r. 2010, Maryland, USA) dosiahla na prepchatom trhu s reproduktorovými sústavami najvyššej triedy. Ale pozor: najvyššej ZVUKOVEJ triedy, nie na ryžovisku so stotisícovými a drahšími (často) nezmyslami.
Teraz rozmýšľam, prečo som nenapísal jednoducho a priamo, že GOLDEN EAR valcuje konkurenciu!!!

Tagged with: