Tagged with:  
Tagged with:  

ACCUPHASE – cenník platný od 1/2018

ACCUPHASE sme začali predávať ešte na sklonku minulého tisícročia a hifisti-hajendisti vedia, že v minulosti a i dnes je posluchové štúdio firmy NISEL jediným miestom v SR (a českí zákazníci hovoria, že aj v ČR…), kde si zákazník môže nielen objednať, ale hlavne pozrieť a vypočuť aspoň niekoľko komponentov z produkcie firmy. Vzhľadom na to, že potenciálni záujemcovia o produkty tejto špičkovej japonskej značky nám v mailoch píšu, že sa nevedia dopátrať ich cien, rozhodli sme sa zverejniť kompletný aktuálny cenník ACCUPHASE na našom webe.

Tagged with:  
Tagged with:  

I S O T E K – na záver roka sme úspešne začali predávať…

… a začiatkom roka sa chystáme v predaji úspešne pokračovať. Titan, Aquarius, Sirius, Syncro – tieto modely budú u nás vždy k dispozícii tak, aby ste si ich vplyv mohli vyskúšať – buď u nás, alebo u vás doma – podobne ako takmer všetky produkty z našej ponuky!

Tagged with:  

ACCUPHASE PS-1220 – že nie je práčka ako práčka, to vie každá dobrá gazdiná…

Najnovší a nekompromisný model regenerátoru sieťového prúdu/napätia od japonského výrobcu produkujúceho highend a referenčné audio komponenty na hranici dokonalosti!

Tagged with:  

SUPRA LoRad MD06-EU/SP Mk 3

Za filter/prepäťovku takejto konštrukcie a kvality je aj jeho „normálna“ cena veľmi dobrá, alebo aspoň primeraná – kúpou za „NISEL cenu“ teraz ušetríte 30 EUR.

Tagged with: