ACCUPHASE E-210 – konečne zase niečo pekné a dobré od Fejsu v našom sekáči!

Hoci zákonná záruka v čase výroby tohto zosilňovača bola iba pol roka, niektoré firmy mali už dávno predtým a majú aj dnes produkty pre celú alebo celé generácie!

Tagged with:  

NAD M51 – direct digital DAC/predzosilňovač v secondhande u nás, ale ako nový a za dobrú cenu!

NAD M51 – high-end externý D/A prevodník a digitálny predzosilňovač s reguláciou hlasitosti, postavený na patentovanej digitálnej technológii Direct Digital™ s 35-bitovým interným spracovaním zvuku. Táto technológia je výrazne precíznejšia, ako technológie použité v bežných D/A prevodníkoch.DSP procesor pracujúci na frekvencii 108 MHz prevzorkováva a konvertuje každý vstupný PCM signál na signál PWM s rozlíšením […]

 
 
Tagged with:  

GATO AUDIO – to nie je iba ďalšia dizajnovka, je to VYNIKAJÚCO HRAJÚCA DIZAJNOVKA!!!

Naozaj nemáme príliš chuť rozširovať naše portfólio značiek z oblasti špičkového audia, ale skôr robiť dobre a ešte lepšie predaj toho, čo už máme v ponuke. Ale po krásnej prezentácii na varšavskej Audio Video Show 2017 sa nedalo inak, lebo okrem toho, že majú elegantný dizajn a naozaj luxusné vyhotovenie, ešte aj vynikajúco hrajú!

Tagged with:  

MARK LEVINSON No.585 – odpredaj vystaveného komponentu za supercenu

Jedinečná príležitosť pre jedného z vás – dostať sa k novému komponentu s plnou zárukou za skvelú cenu! Nezaváhajte, je na predaj iba jeden kus za takúto cenu!

Tagged with:  
Tagged with:  
Tagged with:  

MARK LEVINSON No. 326 S – „S“ ako Super predzosilňovač za supercenu!

Ani nie dvojročný referenčný predzosilňovač za polovičnú cenu? A v našich končinách? Ale áno, predsa u nás!

Tagged with:  

CAMBRIDGE AUDIO – akcia č.1: k zosilňovaču CXA60 a sieťovému prehrávaču CXN CD-transport CXC úplne zadarmo!

Našinec sa poteší, ak dostane dobrú cenu v Čechách, ale o to viac ho hádam poteší ak dostane ešte lepšiu ponuku na Slovensku. Od nás, samozrejme, nech to para tlačí!

Tagged with: