Tagged with:  
Tagged with:  

BLESKOVKA – nové reprosústavy vo výpredaji aj používané v secondhande u nás za nenormálne výhodné ceny!!!

Superpríležitosť, tentoraz pre zákazníkov, ktorí chcú nakúpiť tovar z inej, oveľa vyššej cenovej kategórie ako je tá, do ktorej boli ešte ochotní ísť a nevadí im secondhand, či vystavený tovar. Nepremárnite túto možnosť, nemusí sa opakovať!!!
Dopísané 21.06.: Neuveriteľné množstvo pozretí tohto článku a … skutek utek! NOVÉ, EŠTE NIŽŠIE CENY!!!

Tagged with:  

BOSENDORFER VC-7/black HG – birdeye maple HG = ďalšie legendárne superboxy za supercenu v našom secondhande!!!

Viedenská firma BOSENDORFER (od r.1828) bola a je známa predovšetkým výrobou špičkových hudobných nástrojov, presnejšie: klavírov, pianín a koncertných krídel. Podobne ako vytvorili majstrovské kusy v tom fachu, tak jedna ich divízia (ktorá už neexistuje) dala na highendový trh s reproduktorovými sústavami legendu: model VC-7. Zlé jazyky (dobré jazyky?) hovoria, že vďaka ich unikátnej konštrukcii a výslednému zvuku je tu viac na mieste hovoriť o hudobnom nástroji ako iba o reproduktorovej sústave…

Tagged with:  

INFINITY Prelude Forty – alebo ak chcete, tak 40 – vo veľmi elegantnom čiernom lesku!!!

Tento výročný model je skutočne výnimočný – nielen zvukovo, ale aj svojím “neokukaným” dizajnom!

Tagged with:  

AUDIO ANALOGUE Maestro CD SE – top model CD-prehrávača od popredného talianskeho výrobcu highend stereo komponentov!

Existuje aj model Maestro 192/24 CD, ktorý je za danú cenu vynikajúci a ktorý relatívne úspečne predávame, ale tento CD SE je predsalen “trochu” iné kafé…

Tagged with:  

TOTO JE NADPIS ČLÁNKU K DANEJ TÉME/PRODUKTU – treba ho ROZKLIKNÚŤ!

Stále sa stretávam s tým, že sa niektorí z návštevníkov stránky v mailoch i pri osobnej návšteve pýtajú, prečo tak veľmi stručne opisujem ten-ktorý produkt… Ale ten stručný popis je iba tu, treba však rozkliknúť nadpis a potom sa dostanete aj k podrobnejjšiemu pokecu, obrázkom, cenám a podobne. Alebo že by som začal písať pri každom nadpise do zátvorky ROZKLIKNITE ? :-)

 

AUDIO PHILAR Quercus

Pred krátkym časom tu boli, presne tento istý pár! (Pamätáte sa? : Ďalší skvelý kúsok u nás v secondhande – predmet zápočtu nášmu zákazníkovi pri jeho objednávke zostavy AYON Crossfire PA + AYON CD-5s + AYON GosHawk…). Pán sa tak zamiloval do zvuku malých tanečníc USHER BE-718, ktoré kúpil s týmito nádhernými stojanmi, že sa rozhodol ísť do vyššieho modelu USHER Dancer Mini 2 (a poriadne si priplatiť…). Toto je príležitosť pre jedného z vás!

Tagged with:  

AUDIOMECA Obsession II

Ďalší skvelý prehrávač vyššej triedy na predaj v secondhande u nás = príležitosť pre jedného z vás!

Tagged with:  

MARTIN LOGAN Vantage/maple

Produkty firmy MARTIN LOGAN sa v našich končinách v secondhande vyskytujú zriedka – a ak, tak nie za takúto cenu…

Tagged with: